Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a legőrültebb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a legőrültebb dolog amit udvarlásnál csináltál, hogy megszerezd a párod?

Figyelt kérdés
Hány évesen?

#szerelem #udvarlás #legőrültebb
2021. aug. 17. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom őrült dolognak számít -e vagy hülyeségnek xDD. De igazából bizonyításból próbáltam mindent megadni neki amit csak bírtam. Nem vagyok gazdag ember, egyszerű munkám van átlagos fizetéssel. Viszont amikor volt lehetőségem rá mindig vettem neki kis ajándékokat, legtöbbször édességet, időnként meg mikor bajba volt megosztottam a fizetésem vele. Hát röviden mondva, idióta voltam, mert pénzel próbáltam megvenni a kapcsolatot. Pedig elég lett volna elvinni néha csak kajáldába is. xDD
2021. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszter este 10 órakor elindultam èrte a szomszéd faluba gyalog, 8 km, minusz 15 fokban, hóviharban. Fél 12 kor voltam nàluk, koccintottunk, majd 1 órakor a szülei takarodót fujtak, irány haza. 16 voltam.
2021. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%
Ez nem annyira őrültség, de pl anno volt egy lány, akivel éjszakások voltunk egyszerre - két külön helyen. Utána hazamentünk, tusolás, aztán irány a randi. :D Minden másra ott a Monster... 😆😆😆😆
2021. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ja, akkor 28 éves voltam. :))) A randi pedig meglepően jól sikerült. :D
2021. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen leutaztam Kecskemétre úgy, hogy semmit nem tudok a környékről. Majd pedig Pestre visszajőve az egyik késő esti helyi járatot lekéstem, és a sineken a vaksötétben hidegben sétáltam haza.
2021. aug. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

120 kilométert bicikliztem egy szál rózsával, 25 éves voltam. (megérte)

Egy vita után teljesen megalázkodtam, én kértem bocsánatot, miközben ő bántott meg, és elhalmoztam ajándékokkal. (nem érte meg)45 évesen

2021. aug. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bar lany vagyok, de valaszolnek. En forditva csinaltam ezt egyszer egy pasiert. Totalisan nem erte meg. Az orszag masik vegebol vonatoztam Debrecenbe, hogy talalkozzunk, majd Debrecen elott fel oraval kozolte, megse er ra. Vonat kereses visszafele es irany haza. :)
2021. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: én férfiként a vasút állomásig jutottam, ahol közölte, hogy mégsem, egyébként is bepasizott.
2021. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi 7-es :D nekem jo kis tanulo penz es ido volt..
2021. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lány létemre udvaroltam. :D Olyan 16-17 évesen... Akkoriban sok marhaságot csináltam, párszor beégettem magam. Pl. amikor szó szerint futottam a srác után, hogy leszólitsam. (Előzmény hogy egyszer akkor visszautasítottam, utána meg én lettem nagyon szerelmes bele. Vagyis inkább nagyon vonzott a teste 🙈) Végülis kihasználta a dolgot, én meg örültem, de annyira olyan hülye mégsem voltam ahogy szerette volna. :) Viszont vele nagyon kalandos élményeket szereztem amik mai napig hiányoznak. Nagyon spontán volt és izgalmas.


A beégések ellenére szép humoros emlékek lettek ezekből.

2021. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!