Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átjött nektek, hogy ők is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átjött nektek, hogy ők is szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
hétvégén volt a pride... átjött nektek a hangulat, és az, hogy ott valódi érzelmekről van szó, és az LMBTQ+ emberek ugyanúgy szerelmesek egymásba, mint a heterók, és nem csak a szexre redukálódik a kapcsolatuk?

2021. júl. 27. 00:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
#10 vonultak anno, igen. Amikor a feketéknek még kevesebb joguk volt. De hol van most kevesebb joga egy nem heteroszexuálisnak?
2021. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%

Nem házasodhat, nem fogadhat örökbe, ha nyilvánosan csókolja meg a párját, minimum megszólják, egy szivárványos sminkért összeverik akkor is, ha egy 50 kilós nő, egyes munkahelyeken (tanárok, kormányhivatal) kirúgják, elüldözik. Tanár vagyok, tudom miről beszélek. Ha a partnerem velem azonos nemű lenne, nem ejthetném ki a számom arra a kérdésre, hogy mit csináltatok a hét végén, hogy: a párommal voltunk itt-ott, nem, nem Gizi hanem Géza.

Nézd meg, mekkora felháborodást és haragot kelt még mindig, amikor egy filmben, sorozatban van egy gay pár, rögön jön a bzilobbizás. A hetero párok megjelenítésénél miért nem jön hetero lobbizás?

2021. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%
6-ossal egyetértek. Hetero vagyok, mégsem dörgölöm mások orra alá. Emberek között normálisan viselkedünk, mert senki se kíváncsi, ahogy faljuk egymást. Szexualitás két emberre tartozik, másnak semmi köze hozzá. Hetero embereknél is előfordul szexkapcsolat, vagy rossz párkapcsolat, ez a jellemző szexuális irányultságtól független!
2021. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel csak az a baj, hogy leszarom ki szerelmes kibe. Csinálja otthon ahogy én is a férjemmel. Nem viszketünk, hogy mutogassuk magunkat mint a bazári majmot. Felőlem azok dugnak akik akarnak. Nem vagyok homofób. Feltűnési viszketegségfób vagyok.
2021. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%
De mi abban a szexualitás utcára vitele, hogy sétálsz a pride-on egyet szivárványos zászlóval (senki nem csinált most se semmit) és miért pontozzátok le nullára a válaszomat, amiben tényszerűen felsoroltam ellenérveket, ha nektek derogál normálisan válaszolni, csak ide büfögitek, hogy a négy fal között, lécci. Amikor a heterok sem négy fal között fogják csak meg egymás kezét. Ne legyetek már legalább álszentek.
2021. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%

Milyen okból vagytok kint a prideon?

A màssàg elfogadàsa.

Milyen màssàg?

LMBTQ


Mi a betűk mögött a jelentès?

...

Ez mind szexuàlis orientàltsàg

2021. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Nem egy romantikus sétát láttam vagy boldog párokat. Zászlókat láttam, akadt pórázon vezetett maszkos pasi is. Nekem ez nem szerelem.

Hozzáteszem csak fotókat néztem, elhiszem, hogy voltak ott szerelmes párok is, de a videók alapján senkinek sem ez fog lejönni

2021. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
31%
Hát én heteroként nem azért vagyok kint, mert úgy gondolom, hogy CSAK nekik jár az elfogadás, hanem mert ez mindenkinek jár. Az lenne normális, hogy ha bármi olyan ellen vagy olyanért van menet, aminek értelme van, akkor ott vagy. Most ez a nagy kérdés, mert az új törvény felháborító, ezért voltak kint annyian, nem LMBTQ emberek is.
2021. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%

"Nem házasodhat"


- házasodhat. Mindenkinek joga van házasodni. Mindazonáltal a magyar törvények értelmében a házasság egy férfi és egy nő között valósul meg. Amire ők gondolnak, az a bejegyzett élettársi kapcsolat, ami pedig nem heteroszexuális párok között elérhető


"nem fogadhat örökbe"


Sokan nem fogadhatnak örökbe. Nem tudom hogy a törvény kifejezetten tiltja-e a homoszexuális pároknak hogy gyereket fogadjanak örökbe, de úgy általában a döntéshozók megválogatják hogy kire bíznak rá egy másik embert. akinek szintén vannak jogai. Nem tudom hogy jelenleg mennyi az arány, de valószínűsítem hogy az embereknek legalább 90%-a heteroszexuális, ezért az örökbeadandó gyermek is valószínű hogy heteroszexuális, tehát jobb ha heteroszexuális szülőkhöz kerül.



"ha nyilvánosan csókolja meg a párját, minimum megszólják"


kevesebbért is szólnak meg embereket, mégsem megy ezért senki az utcára. Emellett nem nagyon szoktam látni párokat csókolózni az utcán úgy egyáltalán, szóval nem ez a jellemző. Így bizony lehet hogy egyeseket zavar, mivel nem ez a megszokott.


"egy szivárványos sminkért összeverik akkor is, ha egy 50 kilós nő"


Vajon ha én hetero pasiként szivárványos sminket raknék fel, akkor engem is összevernének? Mert ha igen, akkor azt a lányt sem a szexuális irányultsága miatt verték össze, hanem mert szivárványos sminket visel. Ha pedig nem, akkor hogy jön ide a szivárványos smink?


"egyes munkahelyeken (tanárok, kormányhivatal) kirúgják, elüldözik."


Állami szfére, az már csak ilyen. Ehhez szintén nem kell homoszexuálisnak lenni, elég ha más a pártállásod, vagy csak nem vagy szimpatikus :)


"Tanár vagyok, tudom miről beszélek"


Tehát aki nem tanár, az nem tudja miről beszél? Vagy ez még az előző miatt értetted?


"Ha a partnerem velem azonos nemű lenne, nem ejthetném ki a számom arra a kérdésre, hogy mit csináltatok a hét végén, hogy: a párommal voltunk itt-ott, nem, nem Gizi hanem Géza."


Mert akkor kirúgnak? Olyan helyen nem is érdemes szerintem dolgozni.


"Nézd meg, mekkora felháborodást és haragot kelt még mindig, amikor egy filmben, sorozatban van egy gay pár, rögön jön a bzilobbizás. A hetero párok megjelenítésénél miért nem jön hetero lobbizás?"


Ezt igazából csak a médiában tapasztalom, ott van mindig valami hülye újságíró aki ezt az orrom alá dörgöli, már amikor olvasok ilyeneket. Egyébként nekem soha fel sem tűnt. Igazából amióta élek, vannak olyan filmek amikben szerepelnek homoszexuálisok.

2021. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
12%

- A bejegyzett élettársi kapcsolat nem egyenlő a házassággal. Normális szemléletű országokban házasodhatnak.

- Örökbefogadás: nem mindegy, hogy azért nem fogadhatsz örökbe, mert az anyagi helyzeted nem engedi, vagy csak azért mert a hálószobában más a preferenciád.

- A szivárványos smink úgy jön ide, hogy a két magyar hazafi bzikat akart verni Németországban a futballmeccs után. Szerintük jó ötlet volt. Itthon egy lány a szivárványos táskája miatt vertek össze, mondván, hogy szemét bzik. A lány hetero volt amúgy, csak szerette a szivárványos dolgokat. Senki nem segített neki, csak egy öreg bácsi, az ő állkapcsa is betört.

- A "tanár vagyok, tudom, miről beszélek" azt jelenti, hogy pontosan tudom, hogy ilyenért mi jár, mert volt már rá példa. És az nem válasz, hogy nem kell ilyen helyen dolgozni, mert én szeretem a gyerekeket és hivatástudatból lettem tanár. Hidd el, nyelvi diplomával dolgozhatnék máshol is több pénzért, de fene a puccos ízlésemet, én tanítani szeretek.

A szabadság egyre nagyobb szintű bekorlátozása viszont zavar.

- Mióta te élsz, vannak a filmekben homoszexuálisok. Én azért idősebb vagyok. Nekünk ezt meg kellett szokni, eleinte megdöbbenést keltett. Anno én is húztam a számat, amikor ilyen tini sorozatban volt meleg pár, de most már örülök neki, mert rájöttem, hogy a saját nemtetszésem is az ismeretek hiányán és az ismeretlentől való ódzkodáson múlott. Én örülök neki, ha a fiatalok ezt látják ilyen formában, és így nem ítélkeznek. Az én gyerekem csak a vállát rándítja erre: ja, vannak ilyenek. Nem nagy ügy. Na, ezt kellene elérni.

De amíg a pride-os facebook cikkek alatt továbblapozás helyett hőzöngenek meg aberráltoznak a nyugdíjas néniktől a megmondóembereken át a nácikon keresztül a valláskárosultakig mindenki,akkor azt mondom: van miért kiállni. Hogy ez ne legyen szégyen, ne legyen hátrány.

2021. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!