Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akarhat valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy csak udvariaskodik?

Figyelt kérdés

Szituáció: a férfi (45) házasságban él (2 gyerek), én szingli (37).

Munkakapcsolatnak indult a cégnél, de emberként is szimpatizáltunk, voltak olyan megjegyzései, amik kétértelműek, de nem kezdett ki velem mégsem, ez a csavaros ebben. Ha külső fül hallotta volna, olybá tűnhet, mint ha alakulna valami, nem szex, hanem szerelem, de semmi egyértelmű. De én nem akarok 3. fél lenni, és ő is nagyon visszafogott amúgy. Nem megy bele erről való beszélgetésbe, hogy mégis megfejtsük mi ez az izé, amit én sérelmezek, mert homályban tart... A munkaprojektünk véget ért, máshol fogok dolgozni földrajzilag is. Ahogy illik, megköszöntem mindent és elköszöntem tőle. Benne volt a lezárás és utalás arra, hogy nem tartom jó ötletnek ezt a meg nem nevezett valamit folytatni. Eltelt 2 hét és megkeresett, hogy változatlanul érdekli a sorsom munkaügyileg, és bármikor szívesen beszélget velem szakmailag. Nem tett egyébre utaló megjegyzést.

Ezzel végül is azt akarja mondani, hogy ő nem szeretné végleg lezárni velem a kapcsolatfenntartást és kizárólag szakmailag érdeklem?

Ez egy szimplán udvarias megjegyzés lehetett részéről, vagy tényleg kapcsolatban akar maradni velem? Mondhatta volna azt is, hogy ő is pát int, isten veled, nem igényeltem semmilyen gesztust, ez csak újra összezavar.



2021. júl. 13. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Te azt akarod hallani és olvasni, hogy odáig van érted etc etc... De ki kell hogy ábránditsalak, mert nem így van. Egyértelműen a tudtodra adta, hogy ha benne vagy akkor keresheted dugásért. Többre ne számíts. Ennyit jelent az egész. Nem érez irántad semmit, max csak megdugna, főleg úgy hogy már nem dolgoztok együtt. Na még mindig nem érted? Nem, mert nem ezt akarod hallani. Sajnálom, de ez van. Majd idővel rájössz, miután megdugott és lelép
2021. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Kitoroltem amit irtam, ugyse erdekelne akarmit is irok. Egy delibabot kergetsz. De azert arulkodo, hogy mit akarsz hallani. Beirtad a szerelem kategoriaba, erzes hastaggel. A random ketgyerekes csaladapa szerelembe esett a szingli kollegaba, de meg maganak sem meri bevallani. Ez a te prekoncepciod, ami semmivel sem jobb, vagy szebb, mint mas emberek spekulacioja. Ha nem hiszel masok tapasztalatanak, akkor menj es tapasztald meg magad. Sosem keso tapasztalatot gyujteni, jol fog jonni meg az eleted soran. Rajta!
2021. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

te vmi. szexmániás vagy?

sajnállak érte, tudod nem mindenki csak kefélni akar, még a ffiak sem csak azt akarják.

továbbra is irigyellek a sok merész kijelentésedést miatt, mint vmi. isten, aki mindentudó és osztja az észt.

2021. júl. 13. 16:36
 14/19 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy szerelmes belém, pont azt hangsúlyozom, hogy mennyire zavarba ejtő, hogy nem látni tisztán, de tény, hogy ez még mindig közelebb állna a valósághoz, mint a nyers és kizárólagos szex.

Nem gondolom, hogy az én prekoncepcióm lenne, ahogy láthatod ő jött utánam, miután én leléptem.

2021. júl. 13. 16:38
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Szimpatizal veled leet tetszel ismert neki, de nem akar kikezdeni veled semmilyen értelemben sem. Fogadd el, hagyd őket békén. Ha esetleg ő is kezdett volna beléd szeretni de sikerült elfolytania. magában, a a jelenleginél életét választotta akkor ezt neked is el kell fogadnod, ne légy önző.
2021. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de ő jelentkezett és nem én megyek utána.

És én előbb voltam tekintettel az ő családjára, mint ő a sajátjára.

Ő akarja ezt folytatni, nem én.


Tegyétek fel magatoknak a kérdést, szeretnétek-e, hogy a párotok egy ellenkező neművel ezt csinálja, amit ő?


De még isteni szerencse, hogy munkahelyet váltottam, nem ő volt az oka, de jó,hogy ez így jött ki.

2021. júl. 13. 16:50
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Nem szeretnélek megbántani vagy messzemenő következtetéseket levonni, hiszen egyikőtöket sem ismerem. Viszont az a véleményem, hogy te ebbe a helyzetbe túl sokat látsz bele. Simán kedvelhet, mint embert, lehetsz neki szimpatikus, esetleg még tetszhetsz is neki, de nem akar átlépni egy határt. Ha bármit is akarna tőled, akkor megtenné, de nem teszi. Nem a félelem miatt. Nem akarja és pont. Tudom, mert engem hívtak el kettesben találkozóra és ott már régóta megvolt a flört, a szexuális töltet.

Szerintem fogadd el, hogy ebben ennyi volt.

2021. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én kiszálltam ebből, ő keresett... Szerintem ha semmit nem akart volna, el sem jutunk addig, hogy arról beszéljünk, mit akart.

De vége.

Nem leszek senki narcisztikus forrása, ha épp hooverelni van kedve.

2021. júl. 13. 20:15
 19/19 anonim ***** válasza:

acsak udvariasság lehetett, durván sokat látsz bele a dolgokba.

De ha mégis több lenne benne, és nem akarsz 3. lenni, akkor zárd le végleg, attól hogy megkeresett, írj neki egy udvarias választ, és viszlát.

2021. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!