Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék már családot alapíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már családot alapítani, de nincs párom, nem akarok görcsösen párkapcsolatot keresni csak úgy érzem, hogy eléggé el vagyok késve, mit tegyek, vannak itt olyan nők, akik 30 felett találták meg azt a férfit, akivel családot alapítottak?

Figyelt kérdés

9 év után ért véget a kapcsolatom, beleszeretett egy másik nőbe. 34 éves vagyok, jelenleg még mindig nem tettem túl magam az exemen, mivel friss még a dolog, amire megismerek egy olyan férfit, akivel komoly kapcsolatba tudok kezdeni, az minimum 1 év. Utána mielőtt még családot alapítanánk, az legalább 2 év. Így kb. 37 éves lennék.

Ebben a korban már nehéz olyan férfit találni, akinek nincs gyereke, és olyan férfit szeretnék akinek nincs másik családja, viszont a korombeliek is inkább a fiatalabb nőkkel ismerkednek.

Mennyi esélyem van megtalálni azt a férfit, akivel hamar családot alapíthatok és nincs még gyereke? (Társkeresőre nem szeretnék regisztrálni.)



2021. jún. 28. 04:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csöppet sem vagy elkésve. Ne kapkodj, ne aggódj. Jól nézz körül, láss és érezz. Bőven van még időd.
2023. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy régi kérdés. Remélem, azóta már minden rendben nálad.
2023. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!