Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék már családot alapíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már családot alapítani, de nincs párom, nem akarok görcsösen párkapcsolatot keresni csak úgy érzem, hogy eléggé el vagyok késve, mit tegyek, vannak itt olyan nők, akik 30 felett találták meg azt a férfit, akivel családot alapítottak?

Figyelt kérdés

9 év után ért véget a kapcsolatom, beleszeretett egy másik nőbe. 34 éves vagyok, jelenleg még mindig nem tettem túl magam az exemen, mivel friss még a dolog, amire megismerek egy olyan férfit, akivel komoly kapcsolatba tudok kezdeni, az minimum 1 év. Utána mielőtt még családot alapítanánk, az legalább 2 év. Így kb. 37 éves lennék.

Ebben a korban már nehéz olyan férfit találni, akinek nincs gyereke, és olyan férfit szeretnék akinek nincs másik családja, viszont a korombeliek is inkább a fiatalabb nőkkel ismerkednek.

Mennyi esélyem van megtalálni azt a férfit, akivel hamar családot alapíthatok és nincs még gyereke? (Társkeresőre nem szeretnék regisztrálni.)



2021. jún. 28. 04:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Van ismerosom aki talalt, csak celtudatosan kell keresni, tinderre kiirni stb. A komolytalan ferfikat kerulni... Amugy en azt mondanam meg ne keress. 9 ev sok ido, kell fel-1 ev mire kihevered. Fel a fejjel, megleled majd az igaz szerelmet :)
2021. jún. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Én nem lennék ennyire optimista. Majd találsz valakit, és meglátod hogy mekkora kompromisszumra vagy hajlandó.
2021. jún. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Fiatalabbal kezdj es akkor annak valszeg nincs gyereke.
2021. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én kb hasonlóan érzek 31évesen.


Ettől függetlenül: kicsit tedd magad rendbe, kívül-belül.

Az igényes nőiesség vonzza a férfiszemet.

Amúgy jól értelmezem, gyermeket is szeretnél?

2021. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Sok ilyen korú egyedülálló férfi van, csak kérdés ki alkalmas család alapításra. Egyelőre szerintem ne keress, heverd ki, élj egy kicsit egyedül, mert ha most rohansz a dolog után, akkor könnyű belecsúszni egy rossz kapcsolatba.
2021. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Tökéletes példa, a nők féktelen önteltsége hova vezet. Nem maradtok a végtelenségig fiatalok és nem lehet arra alapozni, hogy legalább mindig lesz valaki, aki megakar dugni.


Ennek ellenére nem jó ilyen történeteket olvasni. El kell kezdeni aktívan ismerkedni, ami nem egyenlő azzal, hogy mindenkire erőszakosan nyomulni kell, csak minél több platformon, minél több emberrel ismerkedni, hátha pont az ideális jön szembe. Fiatalabb korosztály nem érdekel. Egyébként fel kell mérned a piacot, de ha nem nagyon akadnak családtalanok, akkor idővel lejjebb kell adni, és kompromisszumot kötni, mert azért tényleg abban a korban vagy már, hogy az idő előrehaladtával romlanak át esélyed.

2021. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom miért lett leszavazva 2-es. Tény hogy egy 35-40 éves férfinek már többnyire van gyereke. Akinek nem az is párkapcsolatban él vagy valami baj van vele. Van persze kivétel csak azt mondom hogy ebben a korban már nem egy gyakori dolog.
2021. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok, nekem mondjuk nem probléma, ha a férfinek van már gyereke. Tőled is lehet még neki, így te sem maradsz ki az anyaságból. Ha így állsz hozzá, nem olyan nehéz párt találni. De előbb heverd ki az exedet.
2021. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

31 vagyok ugyanebben a helyzetben. Bár én keresek Társkeresőn is, de nagyon kevés a lehetőség ha nem akarom más gyerekét nevelni, pénzelni stb.

Fiataloknak bár tetszem de valahogy “más világ” az a korosztály.

2021. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyedül is lehet gyereked.

Keres egy pasit aki tetszik neked és kérd meg hogy adjon spermát.

Nekem még sose volt pasim és nem is kell minek.

2023. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!