Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből jöttetek rá hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttetek rá hogy a párotok másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Hogy derült ki? Hogy viselkedett otthon?
2021. jún. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
8 éve volt aki így hagyott ott 4 év után. Sejtettem már alapból, meg én is úgy voltam vele hogy jobb lenne szakítani, viszont egyik nap kijött hozzám, azt mondta vége, de nincs más a dologban. Ekkor úgy döntöttem regisztrálok Facebookra, mégis több eséllyel jövök össze valakivel úgy, ha tudok írni ott. Így is tettem, kíváncsiságból megkeresem az exem, erre mit ad Isten? Ki volt írva hogy kapcsolatban és pont aznaptól mikor dobott, és nem hiszem hogy aznap ismerte volna meg :)
2021. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megláttam egy lány nevét és elérhetőségét az angol füzetében. Nem sokkal később véletlen belépve maradt a gépen e-mailben és beleolvasgattam. A lány kedvéért felrakott plusz anyagokat, amikor a lány hiányzott és a lány nagyon meglepődve, végtelenül kedvesen köszönte meg. Többen voltak benne a levelezésben, mindenki olvashatta a bájcsevejüket. Engem fősulin ismert meg, úgy titkolta a többiek előtt, hogy együtt vagyunk, hogy majdnem szakítottam vele, nekem soha nem írt volna semmi kedveset úgy, hogy a többiek is olvashatják. Az angol tanfolyam végén a párom depressziós lett. Akkor rákérdeztem, hogy van valaki más? Tagadta. De elég sokáig maga alatt volt. Később még egyszer bele tudtam olvasni a levelezésébe. Írt a csajnak a tanfolyam után, angol anyagokat kért volna tőle, de a csaj lepattintotta azzal, hogy nincs ideje szkennelgetni.

Menyasszony volt egyébként, azt láttam közösségi oldalon.

Szerintem ha szingli lett volna, a párom lecserélt volna rá, de így mi értelme lett volna bevallani, hogy érzései lettek más iránt? Soha nem vallotta be. Ez nekem csak ilyen megérzés maradt.

2021. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Mást sem csinált, csak döglött az ágyban. Ha hozzászóltam, be is dugta a fülébe a fülest, nem volt hajlandó közös programokra jönni velem, ugyanakkor lecs*sz*tt, hogy miért nem sietek hozzá haza, amikor együtt is lehetnénk (érteném, ha nem éppen ő mondta volna hogy nincs kedve velem jönni).

Gyanúsan sokat beszélgetett egy kollégájával, aztán hetek múlva amikor kimondta hogy szakítsunk, hosszan áradozott róla. Mert ő bezzeg ilyen meg olyan. Itt már teljesen egyértelmű volt a dolog.

2021. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Masfel eve egyutt voltunk ami alatt neoem kamuzta a szerelmet,aztan egy nap megerzesbol vezerelve megneztem a telefonjat ami persze lefele volt forditva..ott mar sejtettem..bementem a messengerbe es lam szerelmet vallot uzenetben az exenek,es.hogy nem tudja elfelejteni masfel eve es nincs senkije mellettem....miutan megjott akkora pofont kapott hpgy megfordult a baseball sapka a fejen....
2021. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
18 év után lett szerelmes másba, teljesen megváltozott. Hirtelen minden probléma lett, semmi nem volt jó, nem akart se velem, se a gyerekkel időt tölteni, került engem, a kommunikációt is minimálisra csökkentette, szex, intimitás nullára csökkent, aztán jött az egyre több túlóra, telefon kódolása, még a mosdóba is magával vitte, végül rendszeresen a nappaliban aludt. Rákérdeztem, bevallotta, elváltunk...
2021. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!