Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam álmaim nöjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam álmaim nöjét, viszont még nem éltem ki magam. Ö pár év múlva már házasodni szeretne, én pedig még bulizni. Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés

Megismertem álmaim nöjét. A korkülönbség miatt (3és fél év a javára) nem akart velem kapcsolatba bonyolódni, de mivel elmondása szerint megtestesítem mindazt, amit valaha elképzelt magának, mégis belement. Az elején tisztázta, hogy ö már úgy érzi, pár éven belül házasodni szeretne, és családot alapítani, nem szeretné ha csak arra használnám, hogy elvesztegessek pár évet az életéböl , majd kidobjam... Elöttem volt egy 3 évig tartó kapcsolata,ugy érzi, elvesztegette azt a 3 évet... Nem szeretné, ha ez megismétlödne.

Én teljes mértékben megértem öt. És azt is, hogy erre vágyik..Felnött, fiatal, önálló nö, jól fizetö állàsa van, lakàsa. Mindezt egyedül teremtette meg magának, nagyon büszke vagyok rá, tisztelem õt emiatt.

Rôlam azt kell tudni, hogy én roppant válogatós vagyok, soha nem felelt meg nekem senki, mindig csak futó kapcsolataim voltak. ( 1-2 )De velük soha nem terveztem, nem gondoltam , hogy valaha feleségül veszem öket.

Most viszont más. Szeretem ezt a nöt, elképzelhetö, hogy ö lesz a feleségem.

A baj ott kezdödik, hogy úgy érzem, én még nem éltem ki magam, és nem állok készen komolyabb elkötelezödésre. Nem, nem akarok màs nöt kipróbálni, viszont szeretek a barátaimmal beülni a bárba, iszogatni, pokerezni, stb.. És hát nem vetjük meg a szórakozóhelyeket sem.

A párom nem nézi jó szemmel, ha nélküle megyek szórakozni, vagy ha hajnalokig a bárban vagyok. De nekem ez egy kikapcsolódás. Erröl nem tudok lemondani csak a kevéért sem. Mi lenne a megoldás?

Ö nem szeretne velem jönni, nem leli örömét az ilyen dolgokban, inkább otthon marad. Tudom, hogy sokszor fájdalmat okozok neki, hogy nem mindig öt választom, de én mindig igy éltem, elötte is. Jelenleg nem adnám fel semmiért a barátaimmal töltött idöt.

Mi ilyenkor a megoldás? Nem akarom elvesziteni, de más -más igényeink vannak a kapcsolattal szemben, es ez sokszor vita tárgya....

Mindkettönknek engedni kellene ?


2021. máj. 26. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mindkettőtöknek engedni kell. Ebben a helyzetben van kompromisszum, csak meg kell egyezni. Aztán tartsátok magatok hozzá. Egy életen át bánnád, ha pár átbulizott éjszakáért cserébe elszalasztod ezt a nőt.
2021. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Ha megtaláltad álmaid nőjét, te meg mégis pókerezni akarsz a haverokkal, akkor nem találtad meg álmaid nőjét. Álmaid nője mellett eszedbe sem jutna hogy pókerezni kellene.
2021. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd álmaid nője lelép egy férfival, aki komolyan veszi. Az férfi fogja dugni álmaid nőjét a következő 15 évben. Te meg bulizhatsz kedvedre.
2021. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerimte, is egyszerű a matek:

1.: Te kevesebbet jársz a barátokkal bárba, szórakozóhelyekre, viszont azt a keveset előre megbeszélitek és akkor nincs vita utólag.

2.: Választod a barátokat, a bulit, a szórakozóhelyeket az online póker nélkül és bukod a nőt.


Egyébként mennyi ideje ismeritek egymást? Csak, ha pár hónapja, akkor még lehet fent van a rózsaszín köd, ugye a gondok mindig csak az után jönnek, ha elszáll a köd és a fény megvilágítja a valóságot.

2021. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Azért érdekes a nő jellemzese:jól fizető állása,lakása van.meghogy a pasik nem golddiggerek...
2021. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb most mar tudom ha ossze akarnek jonni egy huszoneves fiatalabb pasical hogy mi jarhat a fejeben. Gondolom eloadod a komolyat,befuzod h jarjon veled aztan kozben mwg ilyen eretlen vagy valojaban. A no statusza tetszik,biztos elorebb jar mint te. De ha felnosz mar semmi plane nem lesz benne es siman lecsereled.
2021. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Ő egy kicsit várjon, te meg kicsit siess, majd megoldjátok.
2021. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Minden nő ezzel a szöveggel jön. Igen, elhiszem, családot akar, közös jövőt, stb. Na de ezzel kezdeni pont semmi értelme. Előbb meg kéne ismerni a másikat.

Bulizni akarsz, hát bulizzál. Vigyed magaddal ezt a csajt! Ez nem zárja ki a családalapítást.

2021. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!