Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csajozógép lehet szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajozógép lehet szerelmes és meg tud telepedni egy lány mellett?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy csajozogép esetébn nincs sok esély arra, hogy van EQ-ja is és ertekel egy nőt mint társat.
2021. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
*értékel
2021. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Igen. A tesóm is elég nagy csajozógép volt, aztán megismert egy lányt, jött a házasság, gyerek. Azóta is mintaházasok. Elmond nekem mindent, szóval tudnám, ha félrelépett volna vagy bármi ilyesmi.

Rajta kívül is elég sok ilyen példát láttam. Viszont tény, hogy az ilyen pasikat megfogó nők az átlagnál azért többet tudtak nyújtani.


(Tekints el azoktól a női válaszolóktól, akik megkeseredettek és szerintük a csajozó férfiak ilyenek maradnak.)

2021. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-mas, és mi az, amit nyújtanak, ami több, mint amit az átlagos tud nyújtani?
2021. ápr. 23. 16:49
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Telepedni... 😊
2021. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
#4: Pl. a tesóm barátnője házias, intelligens, nagyon jó problémamegoldó, vicces és normálisan közli, ha valami nem tetszik neki, nem bólogat mindenre. A legtöbb nőre ezek a dolgok még külön-külön sem igazán jellemzőek.
2021. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogyan fejezzem ki magamat érthetően és tömören :D
2021. ápr. 23. 16:52
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Oksa. Bár elég extrém megfogalmazás. 😀
2021. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
4. És ez nem csak attól függ, hogy mit tud nyújtani a másik. Van amikor már az ember egyszerűen belefárad a csajozásba, úgy érzi nem nyújt neki már annyit a nők döntögetése mint régen. Tehát belülről fakadóan vágyik a változásra.
2021. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem jellemző.

Meg eshet, de az én környezetemben, ami zajlik....hát.. majdnem minden nagy csajozós továbbra is nőzik a partner vagy család mellett

2021. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!