Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek az érzés ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az érzés ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 hónapja vagyok együtt a mostani barátnőmmel és úgy gondolom, hogy működik a kapcsolatunk, mert semmi panaszra nem lehet okom.


Viszont folyamatosan kellemetlen érzések kerülgetnek, ami abból fakad, hogy kicsit tartok attól, hogy ha szétmennénk, akkor egyedül maradok.


Ez azért van, mert jelenleg elég feszes az életem: egyetemista vagyok, diákmunkát végzek heti több alkalommal és rendszeresen sportolok is.


Viszont emellé még pont a barátnőm az, aki elégséges mértékben (heti 2-3 délután) belefér, de a barátokkal nincs időm találkozni és a korlátozások miatt amúgy is a legtöbbjükkel elhidegült a kapcsolatom (távoktatás, bezárt sportlétesítmény, távmunka).


Viszont a barátnőmnek szabadabbak a mindennapjai, így akár még több találkozót is beiktatna velem, aminek én nem tudok eleget tenni.


A sok dolog miatt elég fáradt is vagyok közben, ami felerősíti ezeket az érzéseket. Valamint mivel rajta kívül nem sok társasági életet élek, így sok "izgalmas" dolgot se tudok neki mesélni.


Tudom, hogy a legegyszerűbb az lenne, ha visszavennék a saját dolgaimból, de a tanulmányaimból nem lehet, dolgoznom kell, a sport meg 7 éves korom óta itt van nekem.


Inkább ezt a "félelmet" kellene kezelnem valahogyan. Nem vagyok egy főnyeremény, de rossznak se mondanám magam.


23/F



2021. márc. 8. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet abban a pillanatban egyedül maradnál amikor szétváltok,de hidd el ha nem alkoholizálsz és dolgos vagy elöbb-utobb valaki megtalál...lehet pont egy élelmiszerboltban vagy áruházban hiszen ennivalot venned kell...és elfigad olyannak amilyen vagy...a szív számit nem a ruha
2021. márc. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyik érzés ellen szeretnél tenni?

Az ellen, hogy állandóan azon gondolkodsz, mi lenne, ha szétmennétek és magadra maradnál?

Vagy az állandó fáradtság ellen?


Mit szeretnél valójában? Szeretnél szakítani vele, hogy legyen időd saját magadra, amit csak Te osztasz be, csak Te határozol meg, csak félsz esetleg a magánytól? Lehet, hogy lelkiismeret-furdalásod van, mert van egy működő kapcsolatod, de mégsem vagy benne igazán boldog, és nem mellette képzeled el a folytatást?


Ha ki tudsz várni egy kicsit, várd meg a nyarat, amikor legalább a tanulás nem lesz majd mindemellett, és akkor ülj le, és fontold meg, mit szeretnél hosszú távon. Nem éri meg olyan mellett maradni, akivel a kapcsolat működőképes, de folyton kifelé tekintgetsz. Viszont ha félsz a magánytól, nyáron vissza kellene építened a régi kapcsolataidat (legalább online) vagy újakat építeni helyettük.

2021. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!