Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van, ha olyasvalakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha olyasvalakivel randizgattam, aki sokkal nagyobb szerelem számomra, mint eddig bárki, de mégsem jön velem össze, mert azt mondja, nem érzi, ami én, nem érzi, amit éreznie kellene, nem szerelmes?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, amit mond. Az, hogy számodra annyira vonzó, azt jelenti nagy eséllyel, hogy tényleg nagyon vonzó, de ebből nem következik az, hogy számára te ugyanolyan vonzó vagy. Jobban jársz, ha elfelejted.
2021. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van, hogy nem szerelmes. Kár túlgondolni a dolgokat. Ez szerintem mindenkivel előfordul élete során. Én legalábbis jártam már így, pont ugyanezt a dumát kaptam.
2021. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ja és ez a nem érzem, amit kellene iszonyat rossz duma, legalábbis szerintem. Mi a fenét kéne érezni 1-2 hónap randizgatás után?
2021. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt a dumát kaptam hasonló helyzetben. Engedd el, mert csak saját magaddal cseszel ki!
2021. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem tehetsz. Én hasonló cipőben járok, csak néhány évvel később. Elmondom nektek, hogy 5 éve randiztam kb 1,5 hónapig egy lánnyal, akit azóta sem tudok sok tekintetben kiverni a fejemből. Kívül és belül annyira az ideálom volt, hogy alig merem elhinni, hogy találhatnék valaha hozzá hasonló nőt. Szexeltünk néhányszor már és volt kb 10 randink. Azt hittem összejövünk, de sajnos akkoriban nem értettem eléggé a nőkhöz és elkövettem pár hibát ismerkedéskor, ami miatt gondolom elveszítette az érdeklődését.


Na most nem mondom, hogy azóta is folyamatosan szerelmes vagyok belé, mert volt azóta is barátnőm, voltam szerelmes és voltam alkalmilag csajokkal. De amikor nincs senki komoly, akkor nagyon sokszor gondolok rá, eszembe jut, elképzelem mi lett volna ha, kimondom a nevét hangosan ha egyedül vagyok. Ő az egyetlen lány, akiről vannak képek lementve a számítógépemre. Mindenesetre ez az eset legalább engem is megkeményített a nőkkel szemben és azóta én sem idealizálom már őket.

2021. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
És még egy fontos tanács, ha pár hónap múlva felkeres, ne ülj fel ugyanarra a pacira, mert ugyanúgy végződik. Tapasztalat sajnos!
2021. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

5-ös, ez az érzés annyira megvan nekem is.

Mikor szerelmes vagy a másik szemébe, a mosolyába, a hangjába, a hülye nevetésébe, a szófordulataiba. Már attól elkezdesz mosolyogni, hogy random eszedbe jut. Olyan, mintha azt az embert egy az egyben neked találták volna ki.

2021. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez történt velem is. Emlékszem a randink napjára, hogy mit csináltam előtte, ahogyan éppen készülődtem a randira és amikor először megláttam. Külsőre nagyon az ideálom volt, sötét barna szemek, barna haj, gyönyörű mosoly, szexi test. Életemben nem láttam ilyen tökéletes pasit. Persze a szex nem volt olyan jó vele, de a külsejét imádtam és beszélgetni poénkodni is nagyon szerettem vele. Szép lassan beleestem, aztán közölte, hogy nem érez semmit. Azóta sem tudom mi van vele.
2021. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi össze is jöttünk.

Pontosan tudta, hogy teljesen odavagyok, és mindent megtennék, hogy velem maradjon. Ezt pedig egyre jobban ki is használta. Tudta, hogy úgyse fogom elhagyni, őt meg az se érdekelte, ha megbánt. Életem legboldogtalanabb 9 hónapját köszönetemet neki. Aztán összeszedtem magam annyira, hogy szakítani tudjak. Még akkor is reméltem, hogy könyörögni fog, hogy bevallja, hogy szeret. Hát nem. Akkor azt hittem, hogy ott halok meg.

Két héttel később fordult át bennem valami, valami elemi felszabadutságot éreztem. Akkor tudatosult talán, hogy mennyire szenvedtem mellette, és hogy most nyugalom van.

Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem kezdek így kapcsolatba, hogy én többet érzek.

2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!