Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kapcsolatot választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatot választanátok vagy a pénzt?

Figyelt kérdés
Nagyon összemelegedtünk a lánnyal, szép, intelligens, iszonyú jó a humora, a szex az isteni vele. Megszerettem a lányt és ő is engem. De tagadom az érzéseimet felé, mert kaptam egy jobban fizető állást külföldön. 1 millió nettó meglenne utána ha beindul az üzlet, akkor majd megy magától minden úgy, hogy ne keljen dolgoznom. Ez a cél lebeg a szemem előtt, de cserébe el kell dobnom a szerelem lehetőségét. Jól döntök?
2021. márc. 6. 12:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 mert mindened a pénz
2021. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem opció, mert nem egyedül vagyok kint, sok férfi van egy rakáson.
2021. márc. 6. 12:38
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen k...a jól fog menni van miből lakást bérelni...egy szerelem ennél nagyobb problémákat is leküzd. Nem értem a kérdést.
2021. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1 millióból teljen már egy albérletre! Ha meg a csajodnak is kerestek munkát, még könnyebb lesz kifizetni.
2021. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%

Hat igen. Az elso par hetben, honapban, ritkan evben megbolondultok egymasert, aztan elkezdtek veszekdeni aprobb dolgokon, megszokjatok egymast, uncsi lesz a kapcsolat, mason jar az agyatok, aztan ennyi.


A penz nem ilyen.

2021. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se gondolom, hogy választani kellene. Ez rajtatok múlik, hogy tudtok-e távkapcsolatban lenni amíg haza nem jössz, ha már a közös kiutazás nem megoldható. De ezt szerintem nem egyedül kell eldöntened, vond be a lányt is, hogy neki mi a véleménye és közösen állapodjatok meg, hogy mi legyen.
2021. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem opció, mert nem egyedül vagyok kint, sok férfi van egy rakáson."


Ha havi egymillió nettóból erre lesz lehetőséged, akkor az nem tűnik nagy előrelépésnek életminőségben.


(Mondjuk nyilván nem tudom, hogy most hogy hogy élsz.)

2021. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A boldogságot
2021. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A cél lebeg a szemed előtt””

Szerintem döntöttél te magadtól is..

2021. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mekora skót a gyerek inkább egy rakat pasival van együtt hogy legyen több a megmarat fizuja mint egy nővel.
2021. márc. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!