Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vethetnék véget a vonzalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vethetnék véget a vonzalomnak ?

Figyelt kérdés

Muszály a próblémámra megoldást találnom! Ezért leirom ahogy volt és elnézést ha hasszú lessz kissé. Aki tud adjon tanácsot és ha volt már valaki ilyen cipőben az segitsen ha lehet. Köszönöm előre is!!!


Szóval régebben pár éve megismerkedtem véletszerűen egy kis "pub"ban egy nagyon csinos fiatal lánnyal.

Nagyon tetszet nekem ahogy kiderült én is neki. Sokat flörtölgettünk egymással. Taliztunk ell voltunk és 2x alkalommal le is feküdtünk. De nem jártunk vagy ilyesmi. Szóval kaptam munkát eléggé távol igy abba maradt a viszony és ell is múlt idővel minden. Szintén idővel véget ért a munka és vissza kelett kerülnöm a régi kerékvágásba.Igy napok óta véletlen szerűen talizunk(tömegközlekedés,boltokban,utcán,a városban) és egyre többet társalgunk.

Ki derült hogy van barátja és boldog kapcsolatban él. Readásul ismerem is a palit akivel együtt él . Ami annyit jelent hogy én már nem is létezem számára. De mégis valahogy szólunk egymáshoz,amiből beszélgetés alakul ki folyton.(Szerintem csak azért mivel egyenes őszinte és nem pedig bezárkozott buta lány )


Az én részemről következö a helyzet sajnos !


Nagyon tetszik nekem a csaj. Jobban mint annó régen. Arról nem is beszélve hogy igen "piszkos gondoltok járnak a fejemben mikor meglátom őt :D gáz nagyon de férfiként eszméletlenül kivánom öt lehetetlennek tartom hogy ne úgy nézzek rá mint férfi a nőre.Még mindennek ellenére is.(ugye hogy kapcsolatban van és boldog)

De mivel kapcsolata van és ugye ismerem is a palit igy nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel a gondolataimmal.

Úgy érzem képtelen lennék igy kezdeni vele bármit is az én részemről főképp az ő részéről is. Szóval az én részemről hogyan vethetek véget a vonzalmamnak ? Ell dönthetem fejben hogy ne ugy nézzek rá mint egy kanos vadbarom??? :D


Ez egy komoly ügy. Nem akkarok balhét se büntudatot az én mocskoságom miatt. Senkinek rosszat. Szeretnék a kérdésre értelmes válaszokat kapni ha ez lehetséges !



2021. febr. 23. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Roppant szerencsétlen helyzetbe kerültél, ami miatt nagyon sajnállak téged, és sajnálom hogy a következőket fogom írni.


Tapasztalatból mondom, hogy az érzelmeket meg lehet próbálni leplezni, kinek jobban megy, kinek kevésbé. De ahhoz hogy elnyomás az érzéseid három dolog kell:

- az hogy ne találkozzatok

- az hogy sokáig ne találkozzatok

- és hogy találkozz valaki mással, aki legalább fele annyira fontos lesz neked mint Ő.


Könnyen mondom itt a tanácsokat. Nekem megvolt mind a három. És lassan öt éve nem találkoztam azzal az illetővel (max 2x, talán), akit én akartam elfelejteni. ÉS rám talált egy másik valaki, akivel azóta három éve együtt vagyok.


A lényeg, hogy hagyj magadnak időt. Ne egyik napról a másikra ne akard őt szeretni és közel lenni hozzá. És tereld el a figyelmed.

Én anno írni kezdtem.


És majdnem elfelejtettem leírni a lényeget.

Mondd el neki, hogyan érzel! Beszéljétek meg!

Nagyon fontos, mert ha elutasítást kapsz (fájni fog ugyan, piszkosul), de segít elengedni. Mivel tudni fogod, hányadán álltok.

(És nem fontos hogy ismered a jelenlegi barátját, légy egy kicsit önző, és tisztelt meg az érzéseid és magad, hogy elmondod neki. De ezt már csak zárójelben mondom, mert nyilván lehetnek olyan elveid, hogy ezt márpedig nem.)

2021. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

lessz = lesz

véletszerűen = véletlenül

tetszet = tetszett

ell voltunk = el voltunk

véletlen szerűen = véletlenszerűen

Readásul = ráadásul

öt = őt

Ell dönthetem = eldönthetem

akkarok = akarok


szívesen.

2021. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen hosszú napom volt ma :/ És ha ez nem elég másik készülékem van mivel a szerelőnél van a sajátom amit garanciába javitanak épp.

Bocs ha egy kissé nem figyeltem !

De egyébként köszönöm neked ! Rendes tölled ! :)

2021. febr. 23. 20:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő !


Igen hasznos tanácsot adtál. Amit köszönök is nrked. Ment a zöld a kéz! :)

2021. febr. 23. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
2: muszály=muszáj
2021. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 5-ös kommentelő

Neked nagyon muszáj volt csak azért is ide kommentelni?

Van még valamilyen elírás, vagy nyelvtani hiba amit nem veséztetek ki? Érdekes én el tudtam olvasni. És valljuk be, és tegyük a szivünkre a kezünket.

Nem a kérdező itt-ott helytelen szövege volt a legrosszabb, amit valaha olvastunk.

2021. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el, ne beszélj vele, ne találkozz vele, ne nézegesd online. 26N
2021. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!