Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? 29 N

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régóta beszélgetek,egy időben találkozgattunk is,ott is aludtam nála. Eléggé bele estem sajnos, de ő sokkal jobb nálam, sokkal szebb lányokkal volt eddig dolga,tudom h nem vagyok neki elég jó külsőleg.

Talán kedvel valamennyire,vagy csak unaloműzőnek használ, de nagyon sokat keres egy nap, de találkozni már nem akar hónapok óta,mindig kibújik alóla. Tudom hogy véget kellene vetnem ennek,de nagyon vonzódok hozzá sajnos. Nagyon megalázónak is érzem a helyzetet, szörnyen lerombolta a dolog az önbizalmam is. Mit tennétek a helyemben? Hogyan zárnátok le?


2021. febr. 15. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
10%

Miért kellene véget vetned ennek az egésznek? Azt hiszed egy kapcsolat csak a külsőségekről szól? Légy felejthetetlen számára a szexben! Ne légy görcsös, legyél brutál vad. Add meg a módját!

1 alkalom!

Mássz rá!

Aztán többet ne keresd! .... Majd Ő fog! ;)

2021. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Hát, ha nem akar találkozni hónapok óta, akkor nincs értelme a dolognak. Lehetséges, hogy megérted őt, van közös témátok (akár komoly és/vagy csak hülyéskedés szinten), emiatt keres téged, de más nem akar szeretne tőled. Vagy unatkozik. Nem minden lány szórakoztatná úgy, ahogyan te teszed. Sajnos ezt ki is használja rendesen. Nem csodálkoznék, ha barátnője lenne és míg az dolgozik stb, veled üti el az időt. Sajna vannak ilyen pasik/nők, akik a párjuk mellett ezt művelik.
2021. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!