Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mesélj arról a szerelemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélj arról a szerelemről amit a mai napig nem tudtál elfelejteni, mi volt a sztoritok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyiket se tudom elfelejteni😣
2021. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Majd egy szép nap rájössz mekkora illúzió a szerelem.
2021. febr. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

12 évesen ismertem meg, 23 éves volt. Nem egy tipikus jóképű pasi, nem is olyan, amilyen fiúk általában tetszettek, korban meg elképzelhetetlen lett volna, de valami megfogott benne. Hasonló érdeklődési kör és hobbi miatt hetente találkoztunk egy nagyobb társaságon belül, közben nőttem, idősödtem. 18 éves voltam, amikor mindketten helyesnek éreztük már a dolgot, nem törvényileg, hanem valahogy összeértünk gondolkodásban, világképben. 20 évesen mentem hozzá feleségül és nem tudom elfelejteni, lévén, hogy itt horkol mellettem. 😄 Meggyőződésem, hogy ha nem így alakult volna, akkor is sokat gondolnék rá.

44N

2021. febr. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3


Köszi, hogy leírtad, nagyon romantikus! Többieket lepontoztam, mert nem a kérdésre válaszoltak.

2021. febr. 7. 11:51
 5/11 moozygoo ***** válasza:
100%

Jó pár éve összejöttem egy lánnyal.

Nekem ő volt az első szerelem, amiből kapcsolat is lett és ráadásul kb. egy évig együtt is voltunk, végül dobott.

Sajnos még mindig eszembe szokott jutni, pedig visszagondolva, nem volt az a szuperjó kapcsolat.

Valószínűleg csak annyi van a háttérben, hogy ő volt nekem az első, és amúgy se sok lány érdeklődött utánam, csak egy rövid kapcsolatom volt azóta.

26/F

2021. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első kapcsolatom az, amit nem tudok elfelejteni és mégha nem is tudatosan, de ahhoz hasonlíthatom a kapcsolataimat. Minden szempontból passzoltunk, kiegészítettük egymást. Ő külföldre költözött, én itthon terveztem tovább tanulni, így hosszú vívódás után, de elváltak útjaink. Sokáig haragudtam rá, ő is mondta, hogy még mindig hiányzom neki. Végül hazajött és új életet kezdett valaki mással.

Köztünk már nem működne, sok idő eltelt azóta, de amíg tartott a kapcsolat, addig nagyon boldogok voltunk együtt. Azt az állapotot nem tudom elérni, mindig hiányzik valami.

2021. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Azt az állapotot nem tudom elérni, mindig hiányzik valami."


Ne is mondd! Tudom miről beszélsz! Köszi hogy leírtad!

2021. márc. 10. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a sztorim, hogy beleszerettem a szeretőmbe, de sajnos be kellett fejeznünk, mert már a lebukás szélén álltunk. Két éve történt, öt hónapig tartott, de még mindig nem tudom elfelejteni.
2021. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve ismertem meg.. hideg házasságban éltem, majd miatta borítottam ezt.. Csodás éveket éltünk amíg meg nem halt... Nem fogom soha elfelejteni...
2021. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8

Egyszer voltam hasonló helyzetben, gyilkos egy érzés...


9

Őszinte részvétem, nagyon sajnálom! El se tudom képzelni milyen lehet ezt megtapasztalni.


Köszönöm a válaszaitokat!

2021. márc. 11. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!