Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertetek megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek megszállottan szerelmes nőket? Miket csináltak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy az tuti 😄
2021. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsoda?
2021. jan. 8. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem én vagyok az a kérdező, de jó pár kérdése volt már.
2021. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én az vagyok, de csak "csendben, magamban".

Ő felé ezt nem hirdetem és nem is tud a beteges agyamról.

2021. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Ha magadban teszed az szerintem teljesen rendben. Miért beteges az agyad szerinted?
2021. jan. 8. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Mert egy hónapja szakítottunk, letiltottam őt ugyan mindenhol, de inkognitó böngészőből minden nap nézegetem őt is és az új nőjét is, akivel pár nap múlva jöttek össze..

Csomó ismerősömet megkértem, hogy próbálják bekövetni instán az újoncot, hadd nézzem meg a profilját. (persze senkinek nem fogadta el a követését)

Van, hogy otthon rámtör az 5 perc és ordibálok, sírok, hogy xy elvette tőlem, ami az "enyém" volt.


Igazából már kezdek lenyugodni, egyre kevésbé nézegetem őket. (vannak már kint közös képek és igazából szívem mélyén várom a pillanatot, hogy eltűnjenek, szétmenjenek... tudom, gonosz vagyok)


Nem tudom, ez mennyire számít megszállottságnak.

Ezek mellett persze élem az életem, dolgozom, találkozom barátokkal, stb. De esténként az unalmas korlátozásos óráimban nehéz..


Olyan is volt, hogy feltettem itt egy kérdést az adott szituációról, de nem a saját szemszögemből. Kíváncsi voltam, mik a vélemények. Valamiféle megerősítést vártam, hogy nem egészséges az, amit csináltak/csinálnak.


Hát, nem vagyok ezekre büszke, de ez van. Napról napra jobb, könnyebb.

2021. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, szóról szóra ugyanebben voltam már többsözr is. Az emberi természet ilyen, ne ostorozd magad miatta.
2021. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
7, ha ez vigasztal én 3 évig csináltak ezt. Én is beteg agyú voltam.
2021. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát, annyira nem hinném, hogy életveszélyes vagyok, de talán tettem olyat igen. Mikor komolyabbra kezdett fordulni, beirkáltam mindenhová a nevét, hogy infókat szerezzek róla. Meg szoktam nézegetni a közelibb nő ismerősöket, hogy hozzám mérve mennyire "veszélyforrások". Egyik régi exnek tudtam a telójához a jelszót és néha lecsekkoltam, kikkel beszél. De nem olvastam el őket, mert úgy gondoltam, az már teljesen átlépne egy határt, ahonnan nincsen visszaút.

De már leálltam ezzel, mert rájöttem, hogy iszonyatosan káros dolog. Minél jobban belemész, annál inkább elveszíted a józan ítélőképességedet. És egyre csak lejjebb meg lejjebb van, a végén már mindent jelnek látsz és képtelenné válsz a bizalomra. Nem megnyugtat, hanem hergel, hogy nézd meg még egyszer, csak, hogy biztos légy. Majd megint és megint.

2021. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!