Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha pár hét után még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha pár hét után még nem érzem magam szerelmesnek?

Figyelt kérdés

19/L ő lenne az első kapcsolatom. Még ismerkedünk, de egyre inkább körvonalazódik a kapcsolat státusz.

Eddig elég sok kudarcba fulladt ismerkedésem volt, szűz is vagyok. Sokszor éreztem a szüzességet is tehernek, sokan nem tiszteltek kicsit se hanem sűrgettek.

3 hete ismerkedtem meg vele, aki a többieknek totális ellentéte. Tud a dologról,nem siettet, szeretné ha teljes értékű párkapcsolatunk lenne. Már az elejétől fogva tetszettünk egymásnak, külsőre, testileg az ideálom, életemben nem éreztem még magam ennyire nyugodtnak mint vele. Érzelmileg hasonló mint én, az értékrendünk is totál majdnem egyező.


Az eddigi rosszabb tapasztalataim eléggé kiölték belőlem ezt a szerelem érzést, vagy eleve azt hogy higyjek abban hogy alkalmas lehetek egy kapcsolatra...két évvel ezelőtt voltam életemben szerelmes, lehet azóta is azt az érzést keresem (beteljesületlen kapcsolat)

Most nagyon jól elvagyok, erős a vonzalmam iránta. De nem érzek szerelmet, sokat gondolok rá naponta, de nem tudom, fogalmam sincs mit kéne érezzek...ő nagyon oda van értem, és én is nagyon kedvelem őt


ne siettessem ezt az érzést? felesleges ezen rágódnom pár hét után?

egy éve volt utoljára pettingem, vele most fura volt ismét átélni..nem is nagyon éreztem semmit közben, se vágyat se semmit..elképzelhető hogy a sok kudarc miatt ennyire lelankadt bennem a vágy és az hogy beleszeressek valakibe?

(sorozatosan belefutottam nem megfelelő emberekbe, sokan megbántottak,és amikor igazán beleéltem magam, nem lett belőle semmi...)



2020. dec. 1. 21:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem tudhattad: eltelt azota 2(!!!!) ev! Veletlen talalkoztam vele szeptemberben, es inkabb szanalmat valtott ki belolem, mert lattam mennyire elhanyagolta magat es radobbentett hogy semmit se vesztettem-na meg mit is vesztettem volna hiszen csak egy honapos “ismerkedes” volt amibe en tobbet kepzeltem bele o pedig nem is szeretett engem
2020. dec. 10. 09:42
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Én csak ezt a sorrendet nem értem. Nálam először van a szerelem, utána a kapcsolat. Anélkül össze se jövök senkivel. L
2020. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

#12

De hogyan szeretsz bele, ha nem is ismered?

Vagy csak a külseje alapján ?

Nem értem.


Nálam kell kb 8-10 hónap ismeretség, hogy szerelmes legyek valakibe.

2020. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Plátói szerelem volt, pár hèt alatt és iyen első találkozotol kezdve. Becsaptam magam ezzel, mert egy idealizalt kepbe voltam anno szerelmes, ami nem szerelem volt
2020. dec. 10. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!