Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bocsánat, nagyon hülye kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánat, nagyon hülye kérdés... Szóval egy nem hivatalos randin, mikor itt alszik a pasi hogy kell viselkedni?

Figyelt kérdés
Szóval... 21 vagyok és egyedül élek. Az egyik férfi ismerősöm mondta hogy ő marha régen evett finom házi gulyás levest, én pedig mondtam neki hogy ez nem állapot és még szeptemberben meghívtam vacsorára, hogy majd én főzök neki. Elég elfoglalt, de a holnap estéje szabad volt, így akkorra beszéltük meg. Viszont ugye most 8 után nem lehet kimenni, ezért hogy ne kerüljön bajba, felajánlottam neki hogy aludjon itt, erre ő mondta hogy nézzünk meg egy filmet is akkor már. Poénkodott hogy tartsunk pizsi partit, de én nagyon izgulok. A vacsora még oké, de aztán álljak neki mosogatni, vagy reggel mosogassak? Mit vegyek fel, azért otthon kisestélyiben fogadni mégis csak elég fura... a kanapén fog aludni, de akkor is izgulok. Aki csinált már ilyet tudna mesélni hogy hogyan csinálta, én baromira izgulok. Tudom bocsi, hülye kérdés. Pasik is megírhatják hogy szerintük mit kéne csinálnom. Nem akarom hogy azt higgye ez egy randi. (Ja eléggé vonzódom a pasihoz sajnos...)

2020. nov. 15. 00:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Most komolyan , gulyás leves kis ital szét szarja a wc-d majd dúgtok.. Ezért legyen ez tanuló pénz ne zabálj semmi nehezet fosatost ha bszni akarsz!!
2021. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!