Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bocsánat, nagyon hülye kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánat, nagyon hülye kérdés... Szóval egy nem hivatalos randin, mikor itt alszik a pasi hogy kell viselkedni?

Figyelt kérdés
Szóval... 21 vagyok és egyedül élek. Az egyik férfi ismerősöm mondta hogy ő marha régen evett finom házi gulyás levest, én pedig mondtam neki hogy ez nem állapot és még szeptemberben meghívtam vacsorára, hogy majd én főzök neki. Elég elfoglalt, de a holnap estéje szabad volt, így akkorra beszéltük meg. Viszont ugye most 8 után nem lehet kimenni, ezért hogy ne kerüljön bajba, felajánlottam neki hogy aludjon itt, erre ő mondta hogy nézzünk meg egy filmet is akkor már. Poénkodott hogy tartsunk pizsi partit, de én nagyon izgulok. A vacsora még oké, de aztán álljak neki mosogatni, vagy reggel mosogassak? Mit vegyek fel, azért otthon kisestélyiben fogadni mégis csak elég fura... a kanapén fog aludni, de akkor is izgulok. Aki csinált már ilyet tudna mesélni hogy hogyan csinálta, én baromira izgulok. Tudom bocsi, hülye kérdés. Pasik is megírhatják hogy szerintük mit kéne csinálnom. Nem akarom hogy azt higgye ez egy randi. (Ja eléggé vonzódom a pasihoz sajnos...)

2020. nov. 15. 00:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

én rakot kelt szeretnék :( vagy brassoit :((( ölni tudnék érte

btw hát ez a beszélgetés kontextusábol itélve eléggé arra hajlik h ez ilyen randi vacsi ami majd filmezésből szexbe fog csapni. (legalább is a férfi tervei szerint). Alap hogy nem főzünk olyannak akivel nincs bensőséges kapcsolat már ami a kettesben vacsorázást illeti, h több ismerősnek fözől az normalis de ha csak egynek azért az más tészta, vagy leves. Elég gyenge ürügy h nem evett, oké persze de csak ezért áthívni eléggé úgy tűnik a férfi szemszögéből h odateszed magad és nem közömbös neked. Szóval készülj fel h be fog probálkozni és h nem megy egyből aludni fogmosás után a kanapéra. Már h megvárja a filmvégét....

2020. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

Hogy legyen egy normálisabb válasz is, én úgy gondolom hogy egyáltalán nem kell a saját lakásodban kiöltözve fogadnod. Legyél csinos, de visszafogott. Ne a mackó alsódat húzd fel, de ne is a miniruhát. Egy testhez álló leggings mondjuk és hozzá illő felső megfelelhet. Szolid smink, nem kell túl sok. A lakás legyen rendben és kitakarítva. Készíts elő neki dolgokat, hogy ne akkor kelljen keresni, például plédet.

Ahogy írták előttem magadat is kicsit hozd rendbe előtte a fürdőszobában. Nem azért mert szeretnél valamit, csak ha mégis elcsábulsz és égni, izzani fog a levegő akkor ne ez forogjon a fejedben. Elvégre felnőttek vagytok mindketten.

Egyébként ez egy randi. És még valami, izgulj nyugodtan. Ez az egyik legjobb érzés a világon.

2020. nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Az 100%, hogy olyan nem fog történni, amit nem akarsz.

Értem én, hogy ez egyeseknek már szexre felhívás, de te akkor is csak azt mondtad neki, hogy vacsorát főzöl és ott aludhat, ennyi.

Szépen készítsd ki a kis alvóholmiját a kanapé közelébe, hogy jól lássa, biztos ott fog aludni egyedül.

Ha normális és tisztel, akkor szerintem felfogja, hogy ne próbálkozzon, legyél határozott végig, véletlenül se értse félre.

Esetleg mondhatnád neki, hogy ne számítson semmi többre, te pontosan azt gondoltad az esti programnak, mint amit kiejtettél a szádon, nem kell belegondolni többet.

2020. nov. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem szeretnéd, akkor ahogy előttem lévő válaszban írták, úgy tegyél.

Egyébként miért lehet ez a "vonzódom a pasihoz" - mint ahogy írtad - és mégsem szeretnéd?

2020. nov. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
ha nem szeretni lukasztó játék , hívd csak ebéd!
2020. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekezni fogok!
2020. nov. 15. 09:33
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Vacsorázni lehet 8 előtt is bőven.

Ő is dugásra hívatta meg magát, te meg asszisztáltál, nem kell meglepődni.

2020. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Na es ti is a harry pottert nezitek? Vagy mar reg vizszintesben vagytok?
2020. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült? Lefeküdtetek?
2020. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz szexelni, egy mákostésztás vacsimeghívást elfogadnék szívesen. És garantáltan csak az fog történni amit szeretnél. (Mákot viszek!) :)
2021. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!