Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen veszítetted el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen veszítetted el az "igazit" ? Miért ? Hogy érintett akkor és most ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
22 még mindig szeretem
2020. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

18-19 éves korom körül. Azt hittem 1-2 évig, hogy belepusztulok.

Már jó minden :) Csak néha jut eszembe.


22L

2020. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt az "igazi", ha már nincs vele együtt az ember. Ezt jó volna, ha mindenki helyre tenné magában, annak érdekében, hogy hogy tovább tudjon lépni.
2020. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az "igazit" nem elveszíted hanem vele vagy életed végéig.
2020. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt az igazi nyilván de a legnagyobb szerelmem igen, azóta sem ért a nyomába senki és azóta sem szerettem ennyire senkit. 20 éves voltam amikor egy balul sikerült próbálkozás után eltávolodtunk egymástól majd végleg elsodort minket az élet. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá, pedig ez már 8 éve volt és 13 éve töretlenül szeretem úgy ahogy az első napon.
2020. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22 korul.

Aztan 26 visszajott, orom boldogsag, 2ev mulva hazassag, 2 gyerek, megcsalt, elvaltunk. Nincs igazi.

Most 5 eve szerelmes vagyok, viszontszeret, minden nap elmondja, bizonyitja, dolgozunk rajta h igy maradjon, mellette szeretnek megoregedni olyan nagy szavak nelkul mint AZ IGAZI.

2020. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17
2022. máj. 21. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!