Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok férfiként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok férfiként egy olyan életről amiben nő nélkül kell írni?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok soha senkinek nem fogsz kelleni se kapcsolatra se alkalmi együttlétre
2020. okt. 7. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"kisebbségi" Melyik kisebbséghez tartozol? Amelyik sok helyen már a többség?
2020. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
sok évet töltöttem párkapcsolat nélkül, és lélekben fel voltam rá készülve, hogy örökre egyedül is maradok. nem lombozott le. úgy láttam, hogy megtalálom a boldogságot egyedül is, ha úgy alakul. így is rengeteg dolog van az életben (sőt, inkább úgy éreztem, hogy egy párkapcsolat és főleg családalapítás csak hátráltat ezek kiaknázásában).
2020. okt. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyenben élek 38 éve.
2020. okt. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktam és beletörődtem, hogy a külsőm miatt sosem lesz senkim. A szexhiány enyhítésére néha eljárok prostizni. Ennek is van előnye, pl. anyagilag sokkal jobban jársz, és nyugodtabb is az életed. Egyedül az fáj, hogy sosem lehet gyerekem, bár eléggé kiszúrnék vele, ha az én génjeimet örökölné.
2020. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!