Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6-7 hónap után mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6-7 hónap után mindenképpen fülig szerelmesnek kell lenni egymásba egy párnak?

Figyelt kérdés
Meddig tart egyáltalán általában egy szerelem? Normális dolog az ha néha elmúlik, de kitartasz a másik mellett akkor idővel vissztér?

2020. szept. 28. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ki tudja? Ha Palvin Barbi felkínálkozna egy szerelmes manusnak, az rögtön dobná a szerelmét.
2020. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek mást jelent a fülig szerelmesnek lenni.

Én úgy az első 3-4 évben voltam igazán az.

Igen, egy kapcsolat néha szárnyal, néha meg nem annyira.


Én nem fogom neked megmondani, hogy normális - e amit érzel, de magamból kiindulva 6-7 hónap után ezt érezni korai.


De ez csak az én véleményem, aki 8 éve van kapcsolatban.


Nekem 6-7 hónap után kezdődött csak az igazi "rózsaszín köd", mire teljesen megismertem a párom, megszüntek a kezdeti civakodások, összecsiszolódtunk.


De ez mindenkinek egyéni érzése / döntése.

2020. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 6-7 hónap után még igen csak meg kellene lennie. Persze, később átalakul valami mássá, de magamból kiindulva, most vagyunk együtt egy éve a párommal és még a pillangók is megvannak:)
2020. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez szomorú
2020. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

1. Nem, idősebb korban már nem. Tizen-huszonévesen tud a legjobban szerelmes lenni az ember a hormonok miatt.


2. A szerelem érzése olyan 3-5 évig tart a párok tagjai között, ha már egyszer kialakult és össze is jöttek. Erről szólnak kutatások.


3. A klasszikus, elején érzett szerelem mindig elmúlik, jó esetben átalakul szeretetté, családi szeretetté. Fiatalon még lehet játszadozni, hogy "Jaj ezt már nem szeretem, de őt igen, akkor inkább váltok őrá.". Később, amikor már családot alapítottál, akkor gyerekes dolog csak azért tönkretenni a családodat, ha amúgy semmi más baj nincs, mert esetleg másba lettél szerelmes, nem a gyerekeid másik szülőjébe vagy már. Nevetni való az az ember, aki egész életében ezt játssza, hogy mindig néhány évente ott hagy csapot-papot, amikor valaki másba lesz szerelmes. Nem a szerelem a legfontosabb dolog a világon. Tudom ez nem lesz népszerű a romantikus lelkek körében, de ez csak alapvetően egy kémiai reakció az agyunkban, ami szaporodásra ösztönöz.

2020. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi 8 éve vagyunk együtt, nem rózsaszín köd, de én a mai napig azt mondom, szerelmes vagyok a férjembe. Egyszerűen imádom a viták és alkalmankénti duzzogások ellenére is, elcsem tudom képzelni nélküle az életem, elönt a szeretet és hála és szerelem, ha most éppen ránézek.


És azt érzem, ő is ugyanígy érez. 6-7 hónap utàn meg igen, még joformán rózsaszín ködös szerelemben kellene lenni.

2020. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Én még nem voltam fél évnél tovább szerelmes.
2020. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddigi legnagyobb szerelmembe úgy 6-7 nap alatt szerettem bele, de lehet, már akkor, amikor először mellé ültem. Egy véletlennek köszönhetően. Azóta eltelt vagy három nyár és fülig szerelmes vagyok még mindig. Szóval te nem tudod, milyen érzés, mikor szó szerint bedobban a szíved, mikor meglátod a másikat.
2020. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos, hogy itt sose volt szerelem, csak fellángolás, vonzódás. Erre várhatsz...
2020. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!