Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve együtt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve együtt vagyunk a barátommal gáz ha még nem feküdtem le vele?Még szűz vagyok és kicsit tartok tőle. Szeretem nagyon és bízom benne. Valami tippetek estleg vagy aki hasonló helyzetbe volt

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 00:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

"... hanem időre van szükségem"

Becsüld meg a pasit. A legtöbb férfi 2-3 hetet adott volna.

2020. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Szegény srác.
2020. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

Szegény srác?

A párom is várt 4 hónapot rám, de azért volt előtte petting meg orál, szóval nem volt cölibátus neki sem. Most 6 éve vagyunk együtt és már a vőlegényem.

Gondolom a kérdező is megbecsüli a párját emiatt, sokan nem várnának ennyit valóban.

2020. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

az orál szerintem sokkal több mint egy sima szex. úgy értem több gyomor kell hozzá, messzebbre megy.

Nem értem, miért olyan nagy dolog a szex 20 év fölött. Aki ebből ekkora ügyet csinál, rendben van, csináljon, de ne vonjon bele egy másik, egészséges embert ebbe a játszmába. Intézze egyedül a mentális problémáit, vagy egy pszichológussal. 20 év fölött ez inkább már teher mint valami, amire büszkének kell lenni. 25 fölött meg szerintem már beteges.

2020. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

Ha jol értem,akkor volt minden már,csak nem volt aktus.

Mégis milyen tippet vársz?

Együttlét során izgalomban vagytok,nem hinném,hogy erre külön tippeket kéne adni,hogy mit kéne csinálni,hisz pont azt csináljátok,ami elvezet hozzá.

Ennél többet már nem lehet tenni.

Az előző jol irta,neked mentális pszichés gondjaid vannak.Valami oknál fogva rettegsz a nemi közösüléstől.Keress fel egy szexológust.

2020. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%

20 évesen ez szerintem is gáz.

Ezt nem rosszból mondom, ennek is megvan a szépsége persze.

2020. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Na látom megjöttek a lepontozó szüzek :D
2020. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Én a saját lányomnak is azt mondtam annak idején, hogy akkor feküdjön le a fiúval, amikor az annyira el tudja venni az eszét, hogy semmi kérdés nem merül fel benne. Amíg a fiú erre nem képes, boldoggá tenni sem képes a lányt, mert nem tudja, mire van szüksége.
2020. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
67%

Nagyon durva valakit mennyire mentális sérültnek állítanak be, csak mert rögtön nem ugrik egy pasi farkára :D valószínűleg ő másra helyezi a hangsúlyt a kapcsolatban, azért mert valaki nem rögtön fekszik le valakivel még nem lesz mentális sérült :D mind mások vagyunk. Addig meg felesleges erőltetni amíg nem érzi magát készen rá, főleg ne más unszolására, vagy a szeretet feltételhez kötéséről legyen szó ( bár aki vár rád ennyit szerintem ott nem lesz gond)

Kérdező: beszéljetek erről is( a kommunikáció itt is nagyon fontos), és mindent a maga idejében, nem kell semmit sem elsietni csak mert a mai kor azt diktálja

2020. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
33%

Nem gáz.

Várj még megőszültök,akkor az igazi.

2020. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!