Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így felkelthetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így felkelthetném a kiszemeltem figyelmét?

Figyelt kérdés
Egy intelligens, éles eszű fiúról van szó. Nagyon okos, érdeklik a tudományok, a művészetek, az irodalom, több hangszeren játszik. Országos pályázatokat nyer, egyetemi kutatásokban vesz részt. Úgy tudom, hogy nem nagyon volt még tapasztalata a szerelemben és nem az a nagy csajozós. Szerintetek egy ilyen fiú figyelmét hogy lehetne felkelteni?

2020. aug. 29. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Úgy mint minden férfiét.... Beszélgess vele...
2020. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na én így csináltam: OTDK győztes klasszika filológus ma már MTA tag.

Latin ógörög szakos volt. Kifigyeltem mikor megy könyvtárba é megkérdeztem tőle ismer e valakit aki tud ógörögül. Persze tudott 😀 masfél évig jártunk

2020. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan terület az ő érdeklődési körében, ami passzol a tiéddel is, akkor pl.: arról beszélgess vele, tanulj tőle.
2020. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélgetni vele igyekezz közös érdeklődési pontot találni, vagy olyan témával is próbálkozhatol ami őt nagyon érdekli és te beszélsz vele arról a témáról és meg kéred, hogy segítsen mert nagyon érdekel vagy kell a suliba.
2020. szept. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Legyél vele nagyon kedves. Én legalábbis szeretem az aranyos, nem flegma lányokat. Egyébként sikerült végül is? :) Mit tettél, hogy felkeltsd a figyelmét?
2021. márc. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dumálsz vele a "tudományok, a művészetek, az irodalom, hangszerek" világáról.
2021. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5.

Még nem hiszem hogy haladtak. Itt a vírus! :)

#6 vagyok. Kérj tőle segítséget valamiben, és tanítsd meg lassan szexelni. Csók petting, stb..

2021. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!