Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jó vége annak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó vége annak ha egy lány olyannal jön össze akinek a kapcsolata a barátnőjével épp zátonyra fut?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a pasi volt kapcsolata épp zátonyra futott és egy harmadik fél barátként belépett a srác életébe. De addig még a srác nem szakított a volt barátnőjével nem történt semmi beszélgetésen kívül a 3dik és a srác között. Majd végül már családjuk van. Van aki így találta meg élete párját hogy be úgy lépett a srác életébe miközbe annak volt még akkor barátnője? Vagy éppen fordítva? Hogy a lány életébe lépett be egy másik srác akkor amikor barátjával való kapcsolata épp haldoklott? 21L

2020. aug. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én épp 3 hónapja voltam benne egy ilyenben. Nem, nem lehet jó vége. Kavarasok és hazugsagok sorozata következett , s olyan ismerőseim is hazudtak az ügyben akikről sose gondoltam volna. Értem én ez alatt hogy mindenki össze pletykált mindent rólam s a fiúról is mellesleg, a végen pedig szakítás lett belőle.

2020. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy fair, ha nem mászik senki semmibe bele, addig amég az előzőnek nincs vége. Ha teljesen tiszta a terep, na majd akkor lehet ismerkedni, de hányinger dolog, mikor valami nem bír magával és belemászik egy még létező kapcsolatba. Ha a két fél kimondta, hogy vége, utána lehet utána kajtatni. Addig egy kis tisztelet.
2020. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve gaz ha a csaj tetteti magat miközben a pasinak kapcsolata van meg ha le is akarja zárni azt. A pasi meg egy féreg mivel flortol a csajjal a nője háta mogott. Ugyanez lesz az uj csajjal is majd megunja először lelkes persze aztán jon a következő. Érdemes ilyenkor figyelni a pasi telefonját mert általában régi exxekkel is beszélget...tapasztalatból irom...
2020. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet jó vége, de erős akadálypálya. Ismerek olyat, akinek így lett komoly kapcsolata, de nem sima ügy.
2020. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kivárnám amíg vége lesz.
2020. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!