Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pénz mennyit tud szépíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz mennyit tud szépíteni egy férfin?

Figyelt kérdés

Egész életemben olyan lányok után "futottam" akik nem viszonozták a közeledésem. Sokáig nem értettem mi a baj, de mostmár tudom hogy a külsőm és az önbizalom hiánya a gond.

Külsőre egy teljesen átlagos pasas vagyok, nem vagyok elhízott, átlagos magasságom van, és enyhén kerek arcom. Nem vagyok az a tipikus jóképű pasi, de taszítónak se mondanám magam, szóval olyan átlagos. Az önbizalmam elég alacsony, sok esetben nem merek kezdeményezni, félve a korábban tapasztalt elutasítástól.


Megfelelő mennyiségű pénzzel tudnék javítani az esélyeimen? Jövő héten kezdek egy új munkahelyen, ahol elvileg jóval többet fogok keresni mint most.

Autóm már van, külön élek egy albérletben. Arra gondoltam, hogy néhány drágább ruha, profi fodrász, rendszeres edzés, később egy jobb autó jelentősen javíthatna az esélyeimen.

Sokszor látom, hogy hozzám hasonló külsejű srácok néhány drága ruhában sokkal sikeresebbek például szórakozóhelyen.

Van ennek realitása, tudok magamon némi pénzzel segíteni?



2020. júl. 19. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem kicsit tud.


Sport, táplálkozás, ruha, óra, cipő, séró, kocsi,... ezek adják a legtöbbet a külsődhöz.


7.-nek meg.


Oké, jön a lóvé, és? Órád? Ruhád? Kocsid/motorod? Néha odamész nőkhöz, az életben?

2020. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nulla százalékot tud nálam.
2020. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Lachesys ***** válasza:
52%
úgy érzem neked azok a nők kellenek, akiknek ez számít, nem egy sparos eladó diákmunkás lány.
2020. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Akik azt kamuzzák, hogy nem, azok idióták!


Ápolt fogsor, szép ruha. Csak 2 dolog, ami igen is számít, már az első benyomásnál.

2020. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

23 évesen 140 e Ft-ot kerestem, most 29 évesen közel 500-at keresek.


Egy mezei szaros autóm volt, egy olcsó albérlet rosszabb környéken.


Most lassan saját lakásom lesz még kb 1 év törlesztő van, fényévekkel jobb autóm van számomra mondhatni luxus, kb mindent megvehetek mindenhová eljuthatok ahová szeretnék.


DE! Nem változott nálam semmi. Nem szépített meg a pénz. Ugyanúgy megkaptam állandóan a bocsi de van barátom, bocsi de nem vagy az esetem....


Valóban számít a pénz és megszépít a pénz, de csak a nagy pénz.

2020. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha a Sparban dolgozó lány kedves és jól néz ki, akkor simán lehet hogy az esetem. Általában eddig is "egyszerűbb" de csinos, jó külsejű lányok után mentem. Viszont ezeknek a lányoknak is magasabban voltak az elvárásaik mint amilyen szinten én voltam

Az hogy kinek mennyi pénze van félretéve szerintem ritkán mérvadó. Mármint hiába van az egyik válaszolónak 7 millió forint félretett pénze, ha ebből semmi nem látszik rajta akkor olyan mintha nem is lenne pénze.


Még amit kihagytam, hogy kipróbálnám a fogfehérítést is, ugyan most sem sárgák a fogaim, de tudom hogy lehetne fehérebb. És gondolom egy szép mosoly sokat hozzátenne a külsőmhöz.


Hosszútávon persze az anyagi biztonság megteremtése a cél, nem csak azért akarok/fogok jól keresni, hogy könnyebben becsajozzak.

2020. júl. 19. 21:11
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez a fordított hozzáállás! Elmondom azt az egetverően nagy TITKOT.

Ne a pénz lásd, ne küzdj a boldogságért, a sikerért. Ezek csak melléktermékek egy olyan embernél, aki azonosulni tud önmagával, így megtalálta a helyét a világban és a saját útját járja. Hoppá! Na ez így nem ér, gondolhatod. Tudod az a titok lényege, hogy nincs személyre szabott egzakt recept. Aki úgy kel fel reggel, hogy pénz kell, gazdag akarok lenne, kell egy nő, kigyúrt akarok lenni stb, az mind csak erőlködés.


Ezt onnan tudom, hogy fiatalon én is pont ilyen voltam. Elért a várva várt siker? Hát nem. Biztos nem vagyok elég pénzes! Hajtottam a melót, lett is pénzem. Boldog voltam? Nem. Volt sikerem a nőknél? Nem. Óóóó hát persze! Nem vagyok kigyúrva! Irány a konditerem, havi 30-50EFt-ért megvettem minden sz*rt, hogy gyorsítsak a "fejlődésemen". Ismerős érzés valakinek? Fölszedtem 15kg izmot, volt pénzem is. Boldog voltam igazából? Nem. Volt sikerem a nőknél? Hát páran felfigyeltek rám, de valójában én nem ilyen nőket kerestem... Mi lehet a baj, elmélkedtem! Jaaaa, megvan! Az optimizmus! Belevetettem magam az oly divatos közhely királyok könyveinek olvasásába. Woooow, na most aztán egyben vagyok! Jaaaa, mégsem.


Ekkor teljesen véletlenül megismerkedtem egy emberrel, akivel elég hamar megvolt a hullámhossz, majd komoly témákról is elkezdtünk beszélgetni. Na és itt jött az áttörés! Fogadd el önmagad, és halld meg önmagad. Először nem értettem, de lassanként rájöttem miről is szól az egész.


Mi van ma? Uniformizált emberek hada: gyúrjunk, legyenek tetkók, legyen szakáll, méregdrága ruhák, hamis önbizalom, ami csak az egót védi stb... stb...


Megkérdeztem magamtól: élvezed te a konditermi szenvedést? Nem. Abbahagytam. Szeretsz olyan trendi ruhákat hordani, ami nem te vagy? Nem. Szeretsz olyan dologgal foglalkozni, amit nem élvezel? Nem. Ergó, teljesen más ember életét éltem azért, hogy sikeres és boldog legyek. Egy ilyen ember mit tükröz kifelé?


Ettől a ponttól meghallottam önmagam, a ruháim engem tükröznek, a munkám olyan, amivel azonosulok, olyan sportot űzök, ami semmilyen kihatással nincs a külsőmre. A hobbim egy régi gyerekkori álmom, de rengeteg igazi pozitív energiát ad...


Mit történt? Tele lettem lendülettel, boldogan kelek fel reggel, ha problémák adódnak az életemben, objektívan tudom kezelni. Éééés a lényeg: a női fronton is 180 fokos fordulat következett! Azóta megházasodtam, a feleségem az ideálom minden téren, már az elején meg volt a kapocs.


Légy önmagad, és ne a trendek után fuss. Ha az nem te vagy, érződik az izzadságszagú erőlködés, és ami még ennél is nagyobb baj, hogy nem a saját pályádon játszol! Innentől kezdve nevetséges a PUA marhaság is, be lehet tanulni sablonokat, na de ez hosszú távon csak bohóckodás meg színészkedés. Ami még nagyon fontos, nem lehetsz mindenkinél jó, erre ne is törekedj!

2020. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nem nagyszam kinezo ferfiak,de olyan nagy dumasok h odaig vannak érte a nők!


Ha vki meggazdagszik es megsincs nője akkor annak a szemylisegevel van a gond vagy kulsore2nagyon ronda ami plasztikai sebeszettel lehetne segiteni.

2020. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!