Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pénz mennyit tud szépíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz mennyit tud szépíteni egy férfin?

Figyelt kérdés

Egész életemben olyan lányok után "futottam" akik nem viszonozták a közeledésem. Sokáig nem értettem mi a baj, de mostmár tudom hogy a külsőm és az önbizalom hiánya a gond.

Külsőre egy teljesen átlagos pasas vagyok, nem vagyok elhízott, átlagos magasságom van, és enyhén kerek arcom. Nem vagyok az a tipikus jóképű pasi, de taszítónak se mondanám magam, szóval olyan átlagos. Az önbizalmam elég alacsony, sok esetben nem merek kezdeményezni, félve a korábban tapasztalt elutasítástól.


Megfelelő mennyiségű pénzzel tudnék javítani az esélyeimen? Jövő héten kezdek egy új munkahelyen, ahol elvileg jóval többet fogok keresni mint most.

Autóm már van, külön élek egy albérletben. Arra gondoltam, hogy néhány drágább ruha, profi fodrász, rendszeres edzés, később egy jobb autó jelentősen javíthatna az esélyeimen.

Sokszor látom, hogy hozzám hasonló külsejű srácok néhány drága ruhában sokkal sikeresebbek például szórakozóhelyen.

Van ennek realitása, tudok magamon némi pénzzel segíteni?



2020. júl. 19. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

Szoktál járni az utcákon, sok sok ember között?

Noss eléggé megszépíti.

2020. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy egy férfin, úgy egy nőn sem. Csak azt hiszik, hogy igen..
2020. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
62%

Nagyon szomorúnak látom, hogy sokat.

De ezt tényleg úgy mondom, hogy szeretném hogy bárcsak hazudnék.


Tehát szegény családban nevelkedtem, soha nem volt barátnőm, pedig nem voltam egy csúnya fiú


Aztán 28 éves koromra befeketetéseimből sikerült vennem egy igen szép házat, és egy autót.


Rá 1 évre a régi ismerőseim között többen bókoltak nekem, és sokkal több csaj volt nyitottabb hozzám.


Ez az én látomásom

2020. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
66%
Előző vagyok, az kimaradt, hogy most 38 éves vagyok, 8 éve házas és egy 3 éves kisfiú édesapja.
2020. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Csak a pénzedet fogják szépnek látni,nem téged.
2020. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Egy frizura és megfelelő ruhák nagyon sokat tudnak dobni az emberen. Nem rohad drága márkás cuccok kellene, hanem stílusos legyél. Ebben segíthet egy szakértő. Az edzés sem (csak) azért segít, mert fúú de kigyúrt csávó leszel, hanem a testtartásod változhat. Egész más, ha össze vagy esve, lógnak a vállaid, görnyed a hátad, mintha egyenes a tartásod.

Ezekhez igazából nem is kell olyan sok pénz. Nyilván egy stylist egy nagyobb kiadás, de csupán alkalmi. Esetleg amíg belejössz, egy személyi edző kell még.

2020. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Én programozó vagyok, nettó 470 ezret keresek és most van 7 millióm félretéve, de semmi nem változott. (Nekem ezek a pénzek nagy szó, mert szegényebb családból jövök.) Évente szűk 3 milliót el tudok tenni.


Ugyanúgy nem kellek a nőknek.

26/F

2020. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Az a helyzet, hogy aki anyagilag rendben van, annak általában az önbizalma is a helyén van. Teljesen más a kisugárzása egy sikeres embernek, mint egy "szerencsétlennek". Egy normális nőnek ez vonzó, nem a pénz. A nem normálisnak meg pörögnek a dollárjelek a szeme előtt.

Én azt mondom a márkás ruha és a szép autó csak a látszat. Attól még lehet hogy belülről az egész rohad.

2020. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

"A pénz mennyit tud szépíteni egy férfin?"

két szót felcserélnék .....:


Mennyi pénz

tud szépíteni egy férfin?


A kérdésedben felsoroltak valóban segíthetnek,

de

csak a kapcsolatteremtés elején. (Ez is nagy előny.)


Viszont hosszabb távú kapcsolatnál már kiderül a valóság,

látni fogják a nők, hogy csak

"optikai tuningra" költöttél,

a komolyabb anyagi biztonságot pl.: családalapításhoz

azt hiányolhatják.

2020. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha ezt úgy érted, hogy költesz magadra, stílusos ruhákat veszel, fodrász stb.. akkor igen.

De ha ugyanolyan maradsz csak több pénzed lesz meg jobb autód akkor azoknál lesz “szerencséd” akik a pénzedre mennek.

2020. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!