Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem jelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem jelen helyzetben ? 2 éves kapcsolat lett oda.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel a héten szakítottam , mivel az utóbbi időben nem töltött velem annyi időt , mindig más volt a fontosabb. Elmondta az utóbbi időben már nem érzi magát annyira szerelmesnek mint az elején. Nagyon szeret ,de már nem olyan . Ezt én is észrevettem , főleg hogy nem volt annyira bújós az utóbbi időben. Meg nem is beszéltünk meg annyi mindent mint korábban , vagyis inkább ő nem mindent beszélt meg velem. Én még most is szeretem ,de csalódott vagyok .


Nyár elején , már volt egy beszélgetésünk amikor több szabadságra vágyott , de mikor már a heti 1 alkalom is sok valakinek mit lehet tenni? Sose mondtam neki ,hogy ne menjen bulizni vagy bárhova is .

Van egy közös ismerősünk aki elmondta nekem , neki sírva mesélte el ezt a dolgot ami történt . Nosztalgiáztak ,hogy milyen jó is volt ez a 2 év.


Maga a szakítás amúgy szerintem korrekt módon történt , leültünk megbeszéltük. Viszont az nem tetszett ,hogy megtartotta a pulcsim amiért menjek majd érte egy hónap múlva hogy beszélgessünk ismét(a pulcsi nála van egy fél éve csak nem hordom).

Annyira erőltette ezt a nem tudod mi lesz még dumád ,hogy idővel lehet megint egymásra találunk stb stb.


Hülyének érzem magam , mert mindkettőnek első nagy szerelme és első hosszú kapcsolata volt. Szerintem azért is távolodott el tőlem , mert nem volt annyi közös program csak 2 kertipartyn voltunk az utóbbi 2 hónapban hála a vírusnak is. Kicsit hibásnak érzem , mert én hiába akartam vele elmenni fagyizni meg hasonló valahogy mindig elmaradtak ezek az alkalmak . Az első évben pedig szinte mindig sétáltunk mindenfele.


Vajon tényleg ennyi volt ez a 2 év ? Kavarognak bennem az érzések, egyik percben egyáltalán nem hiányzik . Másikban már azon reménykedem ,hogy egy kis idő múlva keresni fog mert nem bírja nélkülem. Viszont van mikor meg harag van iránt bennem amiért hagyott veszni egy kapcsolatot. Talán az egyik legjobb barátom is volt mivel tényleg megbeszéltem vele mindent , mindenről kikértem a véleményét , pedig fiatalabb nem olyan tapasztalt. Én 21/f vagyok ő pedig 18/L



2020. júl. 3. 10:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem fogsz örülni, de hidd el, kellenek ezek a tanulókpénzek, hogy később majd megfelelő döntéseket hozzál, megfelelő időben megfelelően cselekedjél...

Engedd el.

2020. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Senkinek nem tett még jót , ha pihentették a kapcsolatuk egy időre?😕
2020. júl. 3. 12:18
 13/17 A kérdező kommentje:
De szar életed lehet neked ,hogy itt kell kiélned , ezek után elgondolkozom. Nekem nincs is akkora próblémám mint neked😂
2020. júl. 3. 12:27
 14/17 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2020. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Majd lesz másik csaj, nyugi
2020. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én meg értelek de ő még csak 18 éves 1 komoly kapcsolatra éretlen ilyenkor még bulizni szórakozni szeretne.
2020. júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Közeli ismerősnek azt mondta ,hogy majd nyár végén ha kibulizta magát újra összejön velem . Mondjuk erről jó ,hogy megkérdezett ... Úgy érzem lesz pofára esés 😅
2020. júl. 6. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!