Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok mindig az exemre? Hogy összefutunk valahol stb.

Figyelt kérdés

És fàj ha arra gondolok, hogy màsokkal lesz...

Ez szerelem?



2020. jún. 17. 10:35
 1/9 A kérdező kommentje:
(Én L ő F)
2020. jún. 17. 10:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert hiányzik? Mert féltékeny vagy? Mert érdekel téged? Mert akarod a jelenlétét? Mert akarod az energiáját?

Ha te szakítottál, akkor viseld...

2020. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy túl rajta.
2020. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Mert ennyire szolgalelkű, társfüggő, gyenge jellem vagy, hogy még mindig utána kaparsz.
2020. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 nem én szakítottam
2020. jún. 17. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Akkor rosszúl választottál. Ha ő lépett le, vizsgáld meg mi miatt. Mert vonzó, "menő" pasi? Nők között mozog? Akkor lényegében "versenygés" folyik a lányok között, és váltás képes. Szóval az ilyenbe nem célszerű beleszeretni, mert ez lesz belőle. De ez igaz a következőre is.


Érdemes nyugisabb, nem party man-t, karierrt építő pasit választani. Ők kevésbé lépnek félre. Ofc, ez nem mindenkire igaz, de ahogy körbenézek az én környezetemben valamennyire igaz lehet.

Csak az ilyen emberek nem feltétlen a "férfiasságot" mutogatják a nők felé, szóval ahhoz meg kell ismerned, hogy észrevedd.

2020. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig az kell mai épp nem lehet a tiéd... így vagyunk össze rakva, Ha vissza kapnád ugyanolyan sz@r lenne mint azelőtt.
2020. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vonzó az érthetetlen, és igen, érzel iránta! Rajtad múlik, meddig kepesztesz olyan ember után, akinek nem kellesz.
2020. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat,vonzó az elérhetetlen!
2020. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!