Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő elteltével lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével lesz szerelmes valaki valakibe?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok, életemben eddig két lányba voltam szerelmes nagyon, bár nem lett belőlük aztán semmi, de elmesélem hogy volt.


Az egyik lány eleinte fel sem keltette az érdeklődésemet, egyszerűen nem érdekelt, nem is figyeltem rá, mert teljesen átlagos kinézete volt, majd egyszer csak láttam, hogy milyen jó fej, hogy milyen pozitív személyisége van, és beleszerettem. Tehát nem külső alapján. Ő egy egyetemi társam volt.


A másik ilyen lány a munkahelyemen volt, ő viszont már külsőre is tetszett, de nem "szerelem első látásra.

Egyszerűen őt csak sokszor láttam, és szimpatikus volt a személyisége is számomra.


No, az érdekelne hogy a jelenlegi párotokba ti hogy szeretettek bele, szerelem volt -e első látásra? Esetleg előfordult olyan, hogy eleinte egyáltalán nem érdekelt titeket?


A kérdést az ihlette, hogy van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, de én nem igazán keltem fel az érdeklődését ahogy látom, legalábbis eddig...


2020. máj. 9. 15:39
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
46%

Az első párkapcsolatomnál kb kellett egy hónap, 2 évig tartott a nagy szerelem, a kapcsolat maga 3 évig.

A férjemnél, már első randi előtt rengeteget beszéltünk online, meg telefonon, nagyon szimpatikus volt. Amikor megláttam élőben, azonnal, de amolyan halálosan szerelmes lettem belé :D 7 éve, minden napja egyre inkább szerelmes vagyok belé, mint egy kis hülye kislány :D

2020. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem lettem még soha hirtelen szerelmes.


Elviekben több hét mire kötődni kezdek de egy hónap minimum. Azért mondom hogy elviekben mert igazság szerint most túl a második hosszabb kapcsolatomon totál úgy érzem hogy nem is volt az ami. Vagy egyáltalán mit is éreztem valójában?


Amúgy az első barátom egyáltalán nem érdekelt mint pasi pont az ellentéte volt külsőre mindannak ami bejött. De a jelleme megtetszett.


A második külsőre a zsánerem volt, de hát itt sem lettem azonnal őrült szerelmes. Szóval fogalmam sincs egyáltalán az mit jelent

2020. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Férjem nagyon sokáig csak mint ember volt szinpatikus, de úgy nagyon, mintha mindig is ismertem volna. Sok-sok héten keresztül találkozgattunk, naponta, mire mint férfi is elkezdett érdekelni. Közel 20 éve házasok vagyunk.
2020. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!