Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen okokat tudtok elképzeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okokat tudtok elképzelni, ha egy nő szép és sikeres mégis egyedülálló?

Figyelt kérdés

Milyen okok lehetnek a háttérben? Nektek mi jut eszetekbe?


Én egyet biztosan nem tudok elképzelni: borzalmas természet. Azért mert bár biztosan sok férfinek nemcsak a küslő számít, de azért akadna olyan, aki elviselné, ha közben ennyire szép barátnője lenne.



2020. máj. 5. 10:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%
Szerinted sok férfi elviselne egy szép nōt a gázos személyisége ellenére is. Ez épp ellenpélda arra, hogy szerinted egy egyedülálló nōnek csakis borzalmas természete lehet.
2020. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt egy lány ismerősöm, róla konkrétan tudom, hogy a szülei tiltották a fiúzástól, hogy csak a tanulásra összpontosítson. Gondolom, szegényt jól meg is nyomorították lelkileg. Nem tudom, most, bőven huszonévesen van-e valakije. Egyébként ezerféle oka lehetséges az egyedüllétnek, a gyerekkori traumáktól kezdve a felszínességen és a túlzott igényeken át a karrierizmusig és az aszexualitásig. De az elviselhetetlen természet is simán közrejátszhat, én pl. biztosan nem viselnék el egy rettenetes nőt, akármilyen szép is. Van olyan középkorú nő a környezetemben, aki nem csúnya, viszonylag magasra is vitte, de kb. mindenki utálja őt, egyedül is van, amit nem is csodálok.
2020. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
26%
Amiért egy szép és sikeres férfi egyedülálló: időhiány.
2020. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

A férfiakat nem szokta zavarni, ha egy nőnek elviselhetetlen a természete. Olyan boszorkák vannak kapcsolatban/házasságban, hogy az hihetetlen. És persze panaszkodnak is rájuk, hogy milyen hárpiák a nők, de nem dobnák ki őket a francba és keresnének valami értelmes lányt..:D


Szerintem egész egyszerűen azért egyedülálló, mert magasak az elvárásai és inkább van egyedül, mint egy nem kielégítő kapcsolatban. Nem nagyképűségből, de én elég csinos vagyok és mondhatni sikeres is, ha a jó családi háttér, a diploma és a jól fizető munka annak számít, és most egyedülálló vagyok. Azért, mert az exemet nem bírtam elviselni a folytonos féltékenykedései meg kutakodásai miatt. Lehet valaki együtt tudna élni ilyennel, de én nem akarok, nehezen tolerálom mások hülyeségeit. Jobb egyedül, mint egy energiavámpír kapcsolatban.

2020. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Sokat csalódott.

Karrierista.

Kibírhatatlan személyiség.

Teljesíthetetlen elvárásai vannak.

Van valamilyen beteges, fura szokása.

2020. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
#14: Lehet, hogy nagyrészt olyanok vannak kibírhatatlan nőkkel kapcsolatban, akik mondjuk csak mutogatni szeretik a nőjüket, és társaságban élvezik, ha mások irigykednek a szép nőjükre, mert ettől (is) nő az egójuk, vagy akik örülnek, hogy egyáltalán kellettek valakinek, és inkább elviselik ezt, mint hogy egyedül maradjanak. Persze minden alól van kivétel, van, aki el tud viselni egy hárpiát is (mert mondjuk elmegy hazulról kocsmázni a cimborákkal), sokan meg nem viselnék el.
2020. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
#13: Sokszor meg talán éppen fordítva van, és a munkába/elfoglaltságokba menekül valaki, csak hogy ne kelljen szembenéznie önmagával és a kudarcokkal. Nem véletlenül mondják, hogy arra van időd, amire szeretnéd, persze bizonyos keretek között.
2020. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%

Kérdés, hogy az egyedülálló azt jelenti-e, hogy egyáltalán nem volt senkije soha, vagy rövidebbek voltak, amiről nem lehet tudni. Ha utóbbi beleszámít, akkor a borzalmas természet is lehet.


Amit én el tudok képzelni:

- nagyon magas elvárásai vannak, és válogat

- konzervatív vallásos, és a környezetében az ilyesmi jellegű, vele hasonló korú férfiak foglaltak vagy személyiségre nem passzolnak össze

- aszexuális, nem akar párkapcsolatot

- olyan a kisugárzása, ami elrettenti a férfiakat (legalábbis hosszabb távra) - ez lehet arrogáns, búvalb.ott pl.

2020. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes, hogy egy egyedülálló nőről sokan még mindig azt feltételezik, hogy minden álma kapcsolatban lenni, csak valamiért nem jön össze neki és ettől borzasztóan szenved. Az meg sem fordul a fejükben, hogy így jobb neki. Mert egy nőnek kapcsolatban "kell" lennie, különben nem teljes az élete.

Azt gondolom, nem arra kell indokot találni, hogy miért ne legyen párkapcsolatunk, hanem arra, miért legyen. A túl magas elvárás hülyeség. Mihez képest magas? Attól hogy nem tudod megugrani és ráfogod, hogy túl magas, még nem lesz az. Egy egészséges önbecsüléssel rendelkező embernek természetes, hogy nem adja lejjebb egy bizonyos szintnél csak azért, mert éppen nincs más a közelben.

2020. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha egy nő sikeres a munka terén, akkor csak olyannal éri be aki az ő szinvonalán van vagy inkább feljebb, mert a nők igénylik azt, hogy fel tudjanak nézni a párjukra, illetve a férfiak is szeretik érezni, hogy ők a családfentartók mert többet tesznek le az asztalra.

Viszont a pasi aki meg tele van pénzzel, menő vállalkozó stb, az meg nem feltétlenül akar csak egy nő mellett megmaradni, inkább a fiatal csajokat vadássza akiknek elég csak megmutatni az autóját.

2020. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!