Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz hogy vigyázni kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy vigyázni kell a turista busz sofőrökkel? 21/L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy buszsofőr sráccal és mindenki óva int tőle hogy milyen. Azt mondják biztos minden úton meghúzza valamelyik utasát. De hát most nem is dolgozik.
2020. ápr. 28. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vigyàzni kell velük nagyon. A múltkoz a zebràn mentem àt és ő meg ... husss ...ha nem figyelek meghuzott volna.
2020. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
A buszsofőrök még a szabadnapjukon is dugnak. Nagyon kell vigyázni velük!
2020. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van buszsofőr rokonom, ő tök normális srác, csinos felesége és egy kisgyereke van, nem hinném, hogy más nőket dug titokban a munkája során. Nyilván nem mindegyikük egyforma.
2020. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyik buszsofőr teherbeejtette a kollèganőmet. Nemrèg szült. Mondjuk a csaj nem bànja mert a férje.
2020. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkivel vigyázni kell
2020. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden buszsöfőrrel vigyázni kell
2020. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
A faketaxis sofőrökkel is vigyázni kell !
2020. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, vigyázz vele!

Én is minden kiálláskor meghúzok valamit, másfél órás út után muszáj innom 🤣 meg a Wc is húzós....szoval!

N27

2020. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem a leghűségesebbek, az tény. :D

Nekem voltak buszos kalandjaim megboldogult ifjúkoromban, voltam szingli pasival, akiről kiderült, hogy folyamatosan csajozik, voltam házassal is, aki sok régi történetet is elmesélt, nem csak magáról.

Emellett voltak haverok is, akik természetesen asszony mellett mind meghúztak volna, csak nekik nem hagytam. Többnek volt fix szeretője is.

Ráadásul ez ugye egy férfi közösség, ahol ez a módi, ha tetszik, ha nem. Ismerkedni azt tudnak, duma az van, engem is ezzel vettek le a lábamról.

2020. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én amikor mentem Görögországba busszal, egész úton (vezetés közben) viháncoltak és flörtöltek a sofőrök egy csapat lánnyal. Már nekünk volt kínos. De biztos nem mind ilyen.
2020. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!