Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tartok attól, hogy más városba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartok attól, hogy más városban lakunk, bírni fogjuk-e - tapasztalatok távkapcsolatban/ról?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 23:56
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
44%
Jahj, csak az nem bírja ki, aki nem akarja kibírni. mekkora a táv? :D
2020. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
83 km. Nem a világ vége, de mégsem itt van
2020. ápr. 23. 00:11
 3/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%

A táv nem itt kezdődik. Mi 330 km-re voltunk, és mégis minden hétvégén tudtunk találkozni egyetem mellett.

Volt hogy gyakrabban találkoztunk, mint akik egy adott városban voltak...tehát minden csak akarat kérdése.

83 km...nem véletlen, hogy nem írtad bele rögtön a kérdésedbe.

De tudod, hogy neked kérdést kellett feltenned, rég rossz, már megette a fene.

2020. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Így van, ahogy 3-as mondja, a táv nem itt kezdődik. Én is voltam kapcsolatban még messzebb is, mint 330 km. A távolság itt csak kifogás lehet
2020. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Mi decemberig nem tudunk talalkozni! A tavolsag 16000 km(nem eliras).

Mi megoldjuk skype-pal, messengerrel, kozos filmezes, kozos jatek. Amkkor csak lehet hivjuk egymast messengeren. Es ha megyek hozza akkor is 27 oras ut var tam.

2020. ápr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

27 oras ut var ram!

Szoval ha ezt ki lehet birni akkor a tieteket is!

Nekunk a 8 oras idoeltolodas, a 12 oras munkarend es az anysnyelv kulonbsege is nehezseg.

Ha szereted, akkor mindent meger!

2020. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
1 éve voltunk együtt, amikor a barátom végzett az egyetemen és másik városban kezdett dolgozni. Köztünk 400 km volt, de megoldottuk. Hétvégente találkoztunk, időnként hétköznap is, nála töltöttem a szüneteket, gyakorlatokat. A lényeg, hogy megoldottuk, nekünk így jó volt. 2 évig. Aztán összeköltöztünk és együtt vagyunk.
2020. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha ténylegesen távkapcsolatod lesz, akkor tedd fel ezt a kérdést. A 83 kilométer a másik városban, nem az.
2020. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!