Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ameddig külföldön vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig külföldön vagyok addig a barátnőm mással kefél és nem zavar?

Figyelt kérdés
Külföldre járok dolgozni és csak hétvégente jövök haza.A barátnőmet addig egy másik srác ápolgatja úgy hogy én is tudok róla. Nem zavar egyáltalán mert nyitott kapcsolatban élünk. Valakinek ez fura?
2020. márc. 29. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az a fura, hogy neked ez nem fura. Beteg a mai társadalom.
2020. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást de nyitott kapcsolatban élünk.
2020. márc. 29. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond? Sokan ezt csinálják, csak a párjuk nem tud róla.
2020. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk fura, változtatsz rajta?

Nem.

Tehát felesleges a kérdés.

Inkább csak egy provokatív kijelentés.

Váljék egészségedre!

2020. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Na, megjött az erkölcshuszár (#1). Az emberek 90%-a ezt csinálja, annyi különbséggel, hogy a másik fél nem tud róla :D
2020. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

"Szeretjük egymást de nyitott kapcsolatban élünk."


Erről szól a nyitott kapcsolat, bmeg.

2020. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Biztos meg leszek kövezve a sok szentfazék által, de leírom. Hasonlóan vagyok én is. Én ausztriában dolgozom szakácsként, havonta 2-3X vagyok otthon. Én magam kértem meg az egyik haveromat, hogy amikor mem vagyok otthon, akkor "gondoskodjon" a nőmről. Így legalább nem idegen palikkal hempereg, hanem a haverommal, az pedig engem nem zavar. Szexuális szabadságban élünk könyörgöm, nem a középkorban használjuk már ki.

28 F

2020. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Te meg ott ápolgatsz másokat. Csak tudnám minek éltek kapcsolatban akkor...? Csak lejáratjátok a párkapcsolatok amúgy is romokban lévő nimbuszát.
2020. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan én vagyok 24 évesen a régi módi de nem értem ezért minek kapcsolatot fent tartani. Nem vagyok szent fazék. Az okoskodó statisztikusok meg fogadok, hogy egyedül voltak és vannak is. Meddig akarod ezt az életet folytatni? Majd 50 évesen is inkább később érsz haza mert valaki éppen a nődben van? Nekem is volt, hogy szinte mindig máshol éltem munka és tanulás miatt. Nyitott kártyákkal felszedtem egy lányt aki szintén csak azt akarta.
2020. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha valakit IGAZÁN szeretek, akkor kizárólagosan birtokolni is akarom. Abban az esetben, ha "társtulajdonos" vagyok, akkor képtelen lennék őt szeretni, legfeljebb vonzódnék hozzá, mert ő egy füttyentésemre "ugrik", tehát nem kell kutatnom.

Aki nyitott kapcsolatban él - éljen! Engem ő cseppet sem zavar, csak ne kezdjen ki a feleségemmel (tö.ön is rágná!).

2020. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!