Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korona vírus karantén alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korona vírus karantén alatt találkozás párotokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti, akik párkapcsolatban éltek, de még nem költöztetek össze, (gondolok itt a tizenévesekre és a huszonévesekre leginkább) ti hogyan “oldjátok meg” a talit a párotokkal most a koronavírus által kialakult karantén miatt? Mindenhol olvashatjuk, hogy maradj otthon, amit természetesen támogatok, hogy be kell tartani, de mi van azokkal akik párkapcsolatban élnek és hiányzik nekik a párjuk? Sajnos a legrosszabb az egészben, hogy nem is lehet tudni, hogy meddig megy ez. Kérlek titeket, aki esetleg kiöntené a szívét, nyugodtan tegye 😊 nekem is hiányzik a párom!
2020. márc. 23. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Volt ido, mikor mi is egymastol 150km-re eltunk, es heti 1x tudtunk talalkozni...nagyin rosszul viseltem mar azt is, ha egy-egy het talalkozas kimaradt...orulok, hogy most mar ferj es feleseg vagyunk, es hogy nem rekedtunk egymástól távol.


Próbálnék telefonon, videocseten beszelgetni, es bizni benne, hogy a kapcsolatunkat mindez megerositi, es nem teszi tonkre. Igyekeznek arra a sok párra gondolni, akiket a háború szakitott el egymastól régen, még kapcsolatba se tudtak lépni egymással, mégis képesek voltak éveket várni egymásra.


Kitartást !

2020. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nagyban függ a karantén típusától. Önként vállalt otthoni karanténból szabad a kijárás, találkozhattok. Hatóságilag elrendelt házi karantén alatt nem mehetsz ki a lakásból és nem is fogadhatsz látogatót. Ha a települést vonták karantén alá, településen belül szabad mozogni, ha egy településen éltek, találkozhattok. Ha külön településen éltek, nem tudtok találkozni. Kórházi karanténban meg kb.örülsz, hogy élsz.
2020. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem alakult ki karantén.


Heti 4-5 nap találka helyett péntek délutántól vasárnap estig átmegyek hozzá autóval.


Ha karantén lenne, egyelőre csak arra az időszakra odaköltöznék, megbeszéltük.


N25

2020. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkozunk, mert kb egy órás bkv-s út után tudnánk csak. Ráadásul nálunk az utcában volt koronás beteg, én se vinném nyugodt szívvel keresztül a városon, ha esetleg beteg vagyok.

Mivel ez egy különleges helyzet és nem tehetünk róla, így tudomásul vettem, hogy csak videochaten látjuk egymást és telefonon beszélünk. Emellett elvagyok foglalva a tanulással és jobban is bele kell húzni, mert sokkal több külön energiabefektetést igényel a távoktatás, mert így elsőre elég aggasztó az új ütemterv számomra.

Alig tart még ez az egész amúgy is, egy hónap múlva tedd fel ezt a kérdést, egyelőre nekem nem nagy probléma, mivel a párom és a családom egészsége a tét.

22 l

2020. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Én ugyan csak rendiztam tegnap, de mi simán elmentünk az Allee-ba, nyitva van du 3-ig és ettünk is.
2020. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Úgyis szakítás lesz mindenkinél...
2020. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13:58-as, miért lenne? Ha valakiket egy ilyen helyzet szétszed, akkor nem is ár érte :)
2020. márc. 23. 15:01
 8/8 A kérdező kommentje:
*kár
2020. márc. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!