Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tudtok magatoktol romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok magatoktol romantikus verseket kitalalni?

Figyelt kérdés
Nekem mindig szerelemre all a szamami mely erzelmeket hordoz onmagaba.
2020. márc. 12. 23:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tudok, ha akarok, de giccsnek tartom.
2020. márc. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Illatos a mező

Illatos a virág

Gyere kicsim mellém

Nyaljam ki a pinád


Ez csak így rögtönözve.

2020. márc. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam verseket írni, de csak akkor, amikor szenvedek a szerelemtől (viszonzatlan, szakítás, csalódás). Amikor rózsaszín köd van, akkor nincs ihlet, csak a fájdalom idején.
2020. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat. Akinek van kedve irhet par sort, kivancsi lennek mit fogalmaztok meg...


Mint uldozott farkas a holdat, kereslek az ejszakaban. Kételyek egyetlen vagyodasban. Hol vagy? :)

Es en szavalni is nagyon szeretek.

2020. márc. 13. 09:02
 15/18 anonim ***** válasza:

Vágyadba bújik a masszív fájdalom,

Ha semmit nem teszel, nem jut más, mint szánalom.

Szerelmet akarsz most és gyorsan,

Néma kiált a süketnek most hosszan.


#3 voltam, 32F.

2020. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem írtak már verseket és szavaltak is :) ezzel meg is fogott a pasi,csak az a baj amint összejöttünk többet nem írt nekem :D

Általában tényleg a szenvedés idején jön az ihlet..régen tiniként én is írtam ilyesmiket a szenvedős szerelemben.

Amúgy nekem nagyon jól esik ez egy férfitől mármint,ha tényleg jó is a vers.

2020. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Régen sem a romantikus versikéket író csávók vitték a nőket. Csokonai hiába írta Lillához a jobbnál-jobb verseket, nem kapta meg a csajt.
2020. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16-os! A mienk hogy tetszik??:)

Szerintem a 15 os is egesz jot irt igy hirtelen...

2020. márc. 13. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!