Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyanba szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyanba szerelmesek, akibe nem kellett volna? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor elég erős a vágy, nem hagyom becsapni magam, de mégis állandóan vele lennék....... jelenleg barátok vagyunk.
2020. márc. 5. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, voltam. Sőt, jelenleg is ez a helyzet nálam. Pontosabban nagyjából ez, mert igazából nem mondanám, hogy szerelmes vagyok. De nagyon vonzódom hozzá és könnyedén bele tudnék szeretni. De inkább tartom a távolságot, valamint igyekszem minimalizálni a kontaktust vele. Ennek az az oka, hogy egyrészt tudom nagyon nem vagyok az esete. Másrészt pedig egy helyen dolgozunk, ami szintén eleve egy elég nagy akadályozó tényező. Úgyhogy csendben szenvedve kivárom, amíg elmúlik ez az érzés.
2020. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Olyan másfél évig epekedtem utána, bár tudtam hogy soha semmi nem lehet, másik országban volt kollégám, 20 évvel idősebb, bár külön éltek épp a feleségével akkor már. Magam sem tudom mit kedveltem meg benne, bár úgy láttam kölcsönös volt a vonzalom de sosem tettünk semmi konkrétat és valahogy jó volt ez így, meg maga az epekedés is.

1.5 év után több mindenben úgy alakult az életem hogy éreztem, el kell engednem őt és az akkori munkám is. Amikor végre ezt eldöntöttem magamban, 3 hétre rá megismerkedtem a férjemmel.

2020. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#9es vagyok

#10: Azért nem lesz belőle semmi, mert 20 évvel idősebb nálam. Hiába látom, hogy kölcsönös lenne, túl kockázatos. Még úgy is, hogy már külön élnek egy ideje. Ahogy írtam is, ez megmarad titkos vágynak és kész.

2020. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
Nálam hasonló a helyzet mint 11-esnél, csak az a gond, hogy a kiszemeltem ráadásul mást szeret. Így ez elég szívás, szóval igyekszem magam lefoglalni. Másokkal ismerkedni + egyebek (nem segített), elterelni a figyelmem (ez jobban) de ami talán segít, az az idő.
2020. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!