Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyanba szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyanba szerelmesek, akibe nem kellett volna? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor elég erős a vágy, nem hagyom becsapni magam, de mégis állandóan vele lennék....... jelenleg barátok vagyunk.
2020. márc. 5. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban reménykedtem, hátha még is szakítanak bárcsak szakítanának, bárcsak felszívódna a faszi de basszus túl jól megvoltak.


Lefoglaltam magam, ismerkedtem másokkal.

2020. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Elváltunk, mér' mit kellett volna?
2020. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit bármikor máskor: semmit.
2020. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, de amellett döntöttem, hogy nem akarok bonyodalmat, így inkább minden erőmmel azon voltam, hogy ne gondoljak rá "úgy", mert tabu. Most már eltelt több hónap és sokkal jobb, másképp is tekintek rá, már nem jár egész nap a fejemben, és nem ugrik a torkomba a szívem ha látom, pedig beszélni is szoktunk. Talán mostanra felfogta az agyam, hogy nem lehet köztünk semmi. Szóval én azt mondom, hogy idő kérdése, és ha azon vagy, hogy nem akarod ezt, akkor elmúlik.
2020. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő hogy viszonyul hozzád?
2020. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Jelenleg is ez van. Férjezett, 3 gyermek anyukája, és nagyon messze lakik. Hagyom, hogy teljen az idő, az sok mindent megold. Ha szerencsém lesz, akkor bármi megtörténhet. Elválik, becsapódik egy aszteroida, vagy egyéb dolgok.
2020. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudok szerelmes lenni, így nem :)


De csak külsőre mindig olyan tetszik aki nem kellene. Igazából mindenki ide sorolható aki bejön, mivel ők rondának tartanak (igaz, azok is akik nem tetszenek, szóval ez egyetemes és kötelező dolog) így "teringettét, ezt beszoptam!"

2020. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Eleinte csak "haveri" viszonyban voltam vele, valójában próbáltam minél jobban kerülni. Azt hittem, ezzel megelőzhető a nagy csalódás. Miután realizáltam, hogy még a szenvedést is bevállalnám azért cserébe, hogy alkalomadtán mellette lehessek, engedtem a kísértésnek. A szeretője voltam egy rövid ideig. Iszonyatosan kiábrándító volt testközelből látni, hogy tulajdonképp mennyire üres is belül. Hihetetlenül fájt elengedni, pánikrohamaim alakultak ki, üldözési mániám lett, sokáig még az öngyilkosság gondolatával is küzdöttem. Azt hittem, ezután már sosem fog egyenesbe térni az életem. Majd 8 hónapja történt ez, még nem értem az út végére, eszembe-eszembe jut néhanapján az érintése, a szimpla jelenléte, de jelenleg életem egyik legjobb szakaszát élem és a tudat, hogy eljön az az idő is, mikor már a neve hallatán már a közöny jelenik meg bennem, őszintén felszabadító.
2020. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Csak várom, hogy egyszer elmúljon ez az érzés. Nem csak vágy, kötődés is (barátok vagyunk). És hiába látom, hogy kölcsönös, nem lépek, nem fogok felborítani mindent. Szóval hiába erős az érzés, próbálom elvonni a figyelmem.

N

2020. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De írjátok már le h akibe voltatok azzal miert nem akartatok? Csak azert mert foglalt volt? Es milYen tulajdonsag miatt igen?
2020. márc. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!