Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok csókolózni?

Figyelt kérdés
Akik sok-sok éve vannak együtt azoktól kérdezem, hogy szoktatok csókolózni a párotokkal/férjetekkel/ feleségetekkel?
2020. febr. 28. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex elott elojáteknak. Amugy csak szájra puszi :)
2020. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
15 éve együtt.Igen szoktunk általában sex előtt és közbe.Néha búcsúzáskor is de inkább szájra puszi de az sokszor ha elmegyünk ha hazajövünk elalvás elött meg csak úgy is.
2020. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
De szomorú ez. Mi értelme a kapcsolatnak, ha az emberek többet csókolják a másik lába közét, mint a száját.
2020. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lettem lepontozva, 19 éves létemre 5 éves kapcsolatom van. Első voltam.
2020. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán,csak szex közben/után
2020. febr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

13-as! Kicsit szerintem félre értettél, de díjaznám, ha az alpári viselkedéseddel nem itt mutatnád be magad!

Nem azt írtam, hogy soha az életben nem adunk egymás szájára csókot. Rengetegszer adunk csókot egymásnak. Nem! Nem puszit az arcára!

Sokat gondolkodtam a napokban, de én ezt így szeretem és én sem és a párom sem igényelünk többet, mert ez így tökéletes! 😉

2020. márc. 2. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!