Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy valakit addig ismertetek, de egyszerűen nem tudtátok kiverni a fejetekből?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egyszer még évekkel ezelőtt ismerkedtünk össze, már akkor éreztem hogy nagyon jól szót értünk egymással és úgy tűnt eléggé kedvel talán el is kezdett volna próbálkozni nálam, de nekem éppen volt barátom akibe szerelmes voltam. Aztán ő is összejött valaki mással.Nemrég most évekkel később összefutottunk egy buliban már mindketten szingliként, éreztem hogy keresi a társaságom, pontosan emlékezett olyan dolgokra amiket évekkel ezelőtt mondtam neki (pl. hol lakom...).Ő vitt haza mert kocsival volt és elég közel lakunk egymáshoz. Valahogy érzem hogy izzik köztünk a levegő pedig alig ismerjük egymást. Ez nagyon furcsa, mert fogalmam sincs mi fogott meg benne. Amikor elváltunk egymástól mondta hogy reméli még látjuk egymást. És mindketten rohadtul zavarban voltunk valamiért. Megfoghat valaki úgy, hogy alig ismered?
2020. febr. 16. 10:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi az elején van egy elég nagy elírás: addig=alig.
2020. febr. 16. 10:10
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Lehet ti összetartoztok. Ha hiszel a "sorsba" akkor ezt még könnyebb elhinni.

Miért kellene más magyarázatot keresni? Élvezd hogy ennyire vonzódtok egymáshoz!

Ismerkedjetek!

2020. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Meg :) bár kevesen hiszik , de van ez így . Olyan is , hogy egyáltalán nem érdekes ki Ő , mi Ő honnan jött stb. csak veled legyen , mert szereted.
2020. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

#3: Na ezt annyira szívesen érezném én is. :)

Sajnos eddig csak olyan lányokat találtam akinek más fontos mint az érzelmek. :)


Kérdező: Sok sikert! Alakítsátok jól a dolgokat, lehet életre szóló kapcsolat lesz még. :)

2020. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Voltam, de én kivertem. Többször is.
2020. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hinnék a szerelem első látásra sztoriban, akkor nem gondolnám komolynak. De az a helyzet, hogy már jártam.így.
2020. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer életemben volt ilyen, de csak volt... Remélem, neked több szerencséd lesz! Először ismerd ki az illetőt, aztán csak utána lovald bele magad!A vonzalom csak egy tényező a sok közül.
2020. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
találkozatok! szerintem simán működhet. :)
2020. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!