Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok mi volt előbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi volt előbb a szerelmetekkel az első időkben?

Figyelt kérdés

Öltözködni egymás előtt vagy együtt zuhanyozni vagy a szeretkezés.

És előtte mennyi idő telt el az első találkozástól az első csókig?

Van ezekre "szabály" vagyis, hogy hogyan normális?


2020. febr. 6. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez mindig a két embertől függ. Egyik nap megismertem, másnap már együtt zuhanyzás, fürdés, egész nap ruha nélkül voltunk a házban. Ez mindkettőnknek természetes.
2020. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Kb 2 hete randiztunk, vagy mi. Közös zuhany, aztán szex, reggel meg az öltözködés. Csók az első randin volt. Én nem szarakodok, azzal szexelek, akivel jólesik ha szingli vagyok, ha csak annyi kell neki, úgyis csak annyi fog kelleni, nem attól hagy ott, hogy erre akkor kerül sor, amikor elsőnek kedvünk és lehetőségünk van. Az utolsó 3 kapcsolatom (2 éves, fél éves, 4 éve tartó) engem igazol.
2020. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy normális, nincs egységes recept vagy szabály, amit ráhúzhatsz mindenkire, ez mindig az adott két félen múlik.
2020. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezek nagyjából egy időben jöttek, én szűz voltam. Az első találkozástól az első csókig egy hét telt el, de előbb nem is találkoztunk.
2020. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kórusban ismerkedtünk meg, szóval mi öltözködtünk egymás előtt évek óta, mielőtt összejöttünk. 6 év után szerettünk egymásba, az esküvőnk után szeretkeztünk és fürödtünk.
2020. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szerelmemmel visszautasítás volt előbb, aztán azóta is :D


Párommal kb így sorban, nem emlékszem. Nem ezek lesznek a lényegesek egy kapcsolatban, szóval nincs szabály, nincs „normális”.


Csók első találkozón is volt (előtte már neten ismerkedtünk pár hónapot.)


27f

2020. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert én eléggé félénk típus vagyok, a barátom meg próbál "igazodni" hozzám, de látom, hogy kevés vagyok neki:/
2020. febr. 6. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs szabály, ahogy nektek kényelmes, ahogy kijön a lépés. Volt akivel egy hónapig kerülgettük egymást mire randizni mentünk, mást megismertem egy buliban és fél óra múlva egymás szájában voltunk, a héten randi, szex vagy 2 hétre rá.


Miért érzed magad kevésnek?

2020. febr. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!