Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képzelitek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzelitek el az ideális partnert? Milyen tulajdonságokkal kellene rendelkeznie?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint..


-Mutassa ki az érzéseit, bármiről is legyen szó, ne szégyellje a szentimentális oldalát sem


-Legyen udvarias



-Ha kell, legyen komoly, ha kell, viccelődjön, rendelkezzen humorérzékkel


-Ne legyen vaskalapos, a tolerancia véleményem szerint elengedhetetlen, szeretem a haladó szellemű embereket



2019. okt. 13. 11:06
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt..


-Legyen ápolt


-Ne locsogjon-fecsegjen, ki nem állhatom a pletykás, szószátyár embereket

2019. okt. 13. 15:47
 12/28 anonim ***** válasza:
64%

Jo genetika (ne örökitsen betegsegeket meg stb)

Értelem (legalabb velem legyen egy szinten)

Pozitiv beàllitottsàg

Monogàm legyen

Egészségcentrikus

Szeressen engem

Fejlödni lehessen vele célok felè

Számitani lehessen rà

Szocializalt (nem depresszios introvert)

Müködjön a fizikai kontakt (legyen akàr csak bujàsrol vagy csikizös jatekrol szo, volt màr olyan exem akivel soha nem volt "hancurozas"nevetès, mintha valami hivatalban lettem volna olyan èrzés volt vele jàrni a folymat "testi komolysàg" miatt)


Meg ilyenek

a

2019. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
*és legyen benne tartàs ne legyen papucs, inkàbb ferfias
2019. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ideálom, de szeretem, ha valaki értelmes, van humorérzéke, tisztelettudó. A nagyképű, arrogáns emberektől falra mászom. Azoktól is, akiknél folyton gyomorgörcsöm van, mert mindenkire rárepülnek. Nekem a kapcsolat két emberről szól.

Úgy dióhéjban ennyi.

2019. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöld kezek. :)
2019. okt. 20. 10:31
 16/28 A kérdező kommentje:
És még azzal egészíteném ki, hogy számomra az sem hátrány, ha az illető szereti az állatokat. :) Jómagam rajongok a kutyákért.
2020. ápr. 13. 11:13
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

Az alap dolgok (legyen ápolt stb) mellett nálam a következő tények fontosak:

-legyen határozott, tudjon dönteni

-legyen véleménye, amit ki is mond, senki által ne hagyja elnyomni magát, inkább vezéregyéniség legyen

-ne legyen félénk, zavarbajövős, gátlásos, komplexusos, szorongós, csendes

-művelt legyen, akit érdekelnek a világ dolgai

-szeressen eljárni különböző helyekre

-vallásosság, konzervatívság kizárva

-politikailag egyetértsünk, nem kell hogy mindenben, de fideszes/jobboldali kizárva

-ne akarjon gyereket, házasságot se nagyon

-szeresse az állatokat (de az is elég, ha csak a kutyákat)

-kimutathatja az érzelmeit, csak ne vigye túlzásba, ne én legyek az “élete értelme”, legyen saját élete, ne legyen bújós, nyálas, sírós.

-legyen humorérzéke

-olyan munkája legyen, amit szeret is és fejlődni akar, nem csak elvan a langyos szarban.

És nyilván nézzen ki jól. Lehet, hogy valakinek ezek nagy elvárásnak tűnnek, de az összes partnerem ilyen volt eddig, sőt a mostani is ilyen.

2020. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
#17es vagyok, kihagytam a legfontosabbat😀 működjön a szex. A szexuális igényeink is passzoljanak, nekem nincs kedvem a lagymatag, semmilyen, túl finomkodó, túl érzelmes menetekhez. Ne legyen prűd sem.
2020. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek mindenkinek. Köszönöm!
2020. máj. 12. 13:40
 20/28 anonim ***** válasza:
37%

Belsőre:

- legyen humoros

- legyenek céljai, ne gyári munkás legyen minimálbérért, hanem szeressen tanulni, új tudásra szert tenni

- legyen okos - imádom, ha valaki ért a műszaki dolgokhoz

- legyen empatikus és figyelmes

- lehessen vele mindenféléről nyíltan beszélgetni

- merjen nemet mondani, illetve legyen őszinte, ha valami nem tetszik neki/ nem érzi jól magát stb

2020. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!