Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képzelitek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzelitek el az ideális partnert? Milyen tulajdonságokkal kellene rendelkeznie?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint..


-Mutassa ki az érzéseit, bármiről is legyen szó, ne szégyellje a szentimentális oldalát sem


-Legyen udvarias



-Ha kell, legyen komoly, ha kell, viccelődjön, rendelkezzen humorérzékkel


-Ne legyen vaskalapos, a tolerancia véleményem szerint elengedhetetlen, szeretem a haladó szellemű embereket



2019. okt. 13. 11:06
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
+Ne legyen mizantróp, embergyűlölő
2019. okt. 13. 11:08
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

szerintem jók amiket felsoroltál, de igazabol oda jutottam h teljesen felesleges ilyen listakat allitgatni. megismersz embereket es eldontod h jo-e neked veluk, ennyi. pl az en baratom nem igazan szereti a homkszexualisokat, ami nekem alapbol nem egy szimpatikus tulajdonsag. de nem gyuloli oket, sot, anno (o idosebb nalam, 38) meg szabolcs megyeben mikor o fiatalabb volt, ugye akkor meg nem igazan "divott" ez foleg videken, de volt egy haverja akirol kiderult, es a barati tarsasagukban nagyon sokan elfordultak tole, o megis tovabbra is a baratja maradt. csak kicsit konzervativ nezeteket vall, pl a felvonulas kapcsan, meg a meleg hazassagjogok kapcsán. en ezt elkonyveltem h ez igy van, nem egyezunk ebben teljesen, de emiatt nem fogok felrugni egy kapcsolatot mert jo ember es nem fogunk ezen osszeveszni.


foleg h csomo olyan erteke van ami valahol magaban hordozza ezt a "vaskalapos" mentalitast - igazi uriember, kemeny eros akaratu, hatarozott ferfi, kicsit mintha nem is ebbe a korba kellett volna szuletnie. kiralynokent kezel.

2019. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne játsza meg magát. Úgyis k8bujik a szög a zsákból.
2019. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2019. okt. 13. 11:38
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy, hogy rövid- vagy hosszútávon mik a fontosak. Pl. én a páromba az elején még azt láttam meg, hogy milyen jó, hogy:

- helyes

- okos

- udvarias

- vicces

- határozott


Viszont már hosszabb távon az is fontos lesz, meg ez később derül ki, hogy:

- mennyire kitartó

- milyen a világnézete, vallása (vagy hite), beállítottsága

- mennyire áll ki melletted

- ki a fontosabb számára, a szülei véleménye vagy te

- merre tart az életben, merre szeretne menni

- mennyire képes vagy mennyire szeretne másik városba/országba is kimenni rövid/hosszabb távra dolgozni, élni, lakni

- mennyire szeret utazni

- szeretne-e gyerekeket, mennyit

- szereti-e az állatokat, inkább kutyás vagy macskás stb.


Ezek is fontos dolgok, ha még a lista elején az emberke meg is felel, de olyat nem fogsz találni, akiben tökéletesen minden megvan szerintem. Pl. az én párom nagyon nem szeretne Budapestre menni (hiába több a munka és a fizetés is), de pl. az ország másik felébe ugyanezért szívesen elmenni. Ilyenkor pedig alkalmazkodni kell és kompromisszumot kötni. Vagy ő nem szereti a németjuhászt, hát akkor választunk olyan kutyát, ami mindkettőnknek megfelel. De nem lesz egy talán munka vagy kiköltözés sosem fontosabb, mint Ő :)

2019. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
A legfontosabb, hogy ne legyen fideszes
2019. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál, alap dolgoknak kellene lenniük, kérdező. Javaslom, hogy ha igazán jó kapcsolatot akarsz, nyugodtan legyél igényesebb.
2019. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így megmondani. Igazából az az ideális pár, akinek a legapróbb mozdulatait, mondatait is imádod. Nekem egy ideális nő olyan, aki szereti a személyiségemet úgy, ahogy van. Ezen kívül külsőleg nem sokat számít az idealitás, számomra a lélek a lényeg. Legyen kedves, aranyos, értelmes, széles látókörű. De talán a legfontosabb, hogy megbízható, egy olyan valaki, akihez még a legnehezebb esetekben is bízhatok és számíthatok rá. Egy olyan ember, aki komolyan gondolkozik a jövőt illetően és egy boldog párkapcsolatban élhetek vele örökkön örökké.
2019. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vagyok, amúgy 19/F
2019. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy minél több közös pontunk legyen. Nem fontossági sorrendben:


politika

világnézet

hobbi

zene

ízlés

stb.


De ami mindenképpen számít:

ápolt

humorérzék

türelem, megértő

"kémia"

hűség

megbízhatóság

bizalom és önbizalom

2019. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!