Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segitséget szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséget szeretnék kérni valakitől aki már át élt hasonló helyzetet, hogy mit tegyek hogy az életem ne mennyen még jobban tönkre?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 és fél éves kapcsolatom kb 1 hónapja mentünk szét.Sok probléma volt a kapcsolatunkban de én annyira szerettem hogy mindig meg próbáltam megjavítani. Volt mikor ő is tett azért hogy meg javuljon de valahogy soha nem jött össze hogy minden jó legyen hiába szerettük egymást annyira,habár mostmár kérdéses hogy ő igazán szeretett e. Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni minden áldott nap az eszembe van más lányra nem is igazán tudok gondolni,ha most lenne egy új barátnőm tuti hogy akkor is rá gondolnék és ezért nem is nagyon akarok mással lenni de még beszélni se akarok senkivel csak róla.A legjobban az fáj hogy én mennyire szeretem még mindig ő meg vigan éli az életét tud más fiúkkal ismerkedni.Ha így szenvedne biztos nem hagyná hogy szétváljanak útjaink. Ő volt az első nő akit igazán szerettem volt előtte még egy barátnőm aki ténylegesen az első volt de vele nem úgy voltam még csak lese feküdtünk de szerelmes voltam.Amikor vége lett, kb fél év után akkor 1 hét alatt elfelejtettem. Aztán voltak ilyen egy éjszakás meg futó kalandok de utána meg ismertem őt akivel minden más volt közel 6 évig voltunk együtt jóban rosszban tehát akkor mondhatom hogy nekem ő volt az első igazi szerelmem ugye? Talán ezért nem tudom elfelejteni? Neki is volt előttem valakije aki az első szerelme volt de vele nem volt annyi ideig mint velem meg nem is voltak ilyen jó viszonyba akkor még szinte kislány volt 15 éves korában elszökött vele pár napra elvesztette a szüzességét azután kb fél-1 évre jöttem én a képbe aki elfeledtettem vele az első szerelmét. Vajon ezért van az hogy nekem jobban hiányzik? Valószinü hogy az első szerelmét sokkal nehezebb volt neki elfeledni mint mondjuk engem ? Hiába volt velem minden jobb? Én 28 ő 23 És ebben a helyzetben mit csináljak? Dolgozni sincs kedvem szórakozni sincs kedvem és az idő sem segít mert úgy érzem minél több idő telt el a szakitás óta annál jobban elfelejtett annál több fiút ismer meg és ugye ha mással lesz,vagy már van, akkor nekem csak még rosszabb lesz. A szakitás oka:sok vita köztünk, sok ellentét,más anyagi háttérrel rendelkező,más életvitelt folytató családi háttér.

2019. ápr. 21. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni.
2019. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hosszú kapcsolatot hosszú ideig tart elgyászolni. Adj időt magadnak, túl korai még azt várni, hogy túl legyél rajta.
2019. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nagyon fáj, de idővel jobb lesz majd. Tudom, ez lerágott csont, de tényleg az idő az, ami majd segíteni fog, illetve ne zárkózz be teljesen. Egy 23 éves lány még fiatal, erős érzelmileg is és gondolom olyan a személyisége is, amiért neki már sikerült túl jutnia a szakításotokon.

23/N

2019. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ha csak nyalogatod a sebeidet, a büdös életbe nem fog elmúlni. Szokásos közhely ugyan, de foglald el magad egész napra onnantól, hogy felébredsz addig, amíg le nem fekszel és soha ne állj le egy percre sem, mert azonnal ő fog beugrani. Nem szabad leállni gondolkodni, elmélkedni. Szedd össze magad és emelt fővel lépj tovább.
2019. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!