Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ha ezt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ha ezt mondja akkor mit érezhet?

Figyelt kérdés
3 hét után beszéltünk pár szót messengeren úgy láttam hogy nem nagyon érdeklem őt mivel nem is igazán irt vissza elmondtam neki higy inkább nem zavarom csak mondjon valamit hogy mit akar fog e még keresni vagy akármi. Erre aztmondta "oké,majd lehet"ezt most azért mondta mert nem tudja mit akar vagy hogy engem nyugtasson?
2019. ápr. 20. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért mondta, mert marhára nem érdekled, ez a szomorú igazság.
2019. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti általában, hogy nem szeretlek, de nem haragszom rad, majd egyszer talán fogok veled barátian beszélgetni, mert látom, hogy te mennyire szeretnéd, de az nem most lesz, mert nem akarom, hogy azt gondold, hogy újra lehet köztünk valami.
2019. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem aztmondta hogy nem fog keresni? Ne várjak rá?
2019. ápr. 20. 15:03
 4/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%
WTF, mi ez a sok szakításos kérdés ma? :D Itt a nyár a nyakunkon, bulizzatok, csajozzatok, pasizzatok. A régi ügyeiteket meg zárjátok le minél előbb.
2019. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti hogy nem érdekli de ha nem lesz jobb akkor jó leszel sexre majd .
2019. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert kedves akart lenni, és nem bunkó.

Minek várnál olyanra, akivel szakítottatok?? A szakítás annyit jelent, hogy vége a kapcsolatnak. Ha rád ír, azt barátként teszi.

2019. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy előtte való nap még sziveket küldött és azt irta szeret,de aztán masnap már nem úgy irt
2019. ápr. 20. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:

"3 hét után beszéltünk pár szót"

"előtte való nap még sziveket küldött és azt irta szeret"


Most akkor döntsd már el, hogy 3 hétig tojtatok-e egymás fejére, vagy előző nap még szívecskéket küldözgettetek egymásnak, mert nagyon nem mindegy.

2019. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 hét után elkezdtünk beszélni de nem úgy mint azelőtt. Első nao még sziveket küldött meg hogy szeret másik nap már az történt ami a kérdésben levan irva utána nem beszéltünk
2019. ápr. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!