Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitani szerenék, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani szerenék, de nem engedi h elvigyem a cuccaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudni kell h parom epp h megelt. Kifizette wz alberletet cigi pia sor. Az en fizumbol vettem etelt meg ami a megelhetesre kellett.

Nem volt se tvje hutone sen egy kanapeja sem. Ezeket is mind en vettem. En dolgoztam meg erte. Az igaz h itt elel vele de szerintem az alberletet akkor is ki kell fizetnie ha egyedul el vagy ha 10en elnek itt. En cserebe vettem a kajat.

Most h szakitani akarok azt akarja h a tv a huto es a kanaoet adjuk el es felezzuk ez a penzt.

Ezjogos szerintetek?

En felajanlottam h a hutot es a kanapet itt hagyom neki ha kifizet erte valamennyi osszeget.

Segitsetek h ilyen helyzetben mi a helyes?

Koszonom


2019. ápr. 9. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Hát én nem hagynék ott neki semmit amit a saját pénzemből vettem. Egy szaralak a párod vagy már exed! Vidd csak a cuccaid! Ha másként nem tudod akkor úgy intézd mikor nincs otthon! Az ilyen pasikat feltudnám akasztani az első fára bmeg!


N

2019. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A jogsijat is en torlesztem es a telefonszamlajat is en utaltam rendszeresen.

Azt mondta ha elmerek szo nelkul pakolni osszekarcolja az automat a varosban.

2019. ápr. 9. 19:03
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Na Te is aztan beleválasztottal!

Komolyan mondom összejöttök ilyen tuskokkal utána meg idejöttök sirankozni?

Edd meg amit főztél kiscsaj!

2019. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerinted tudtam h ilyen tusko lesz?, nyilvan mostmar tudom es el is akarom hagyni a fenebe. Csak zsarol fenyeget. Nem azert dolgoztam h itt hagyjak par szazezer ftos dolgokat.
2019. ápr. 9. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos nem tehetsz semmit, mert önként vettél mindent és nincs róla papír hogy az a te tulajdonod! Ott kell hagynod a tévét, hűtőt és kanapét, aztán remélhetőleg legközelebb már okosabb leszel és betartod azt az elvet hogy enyém, tied.
2019. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van rá bizonyítékod, hogy ilyeneket mond? Mert ha tesz valamit, akkor feljelentheted.
2019. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Készíts titokban hangfelvételt arról, amikor éppen vitáztok, de ügyelj arra, hogy hangozzon el a hangfelvételen, hogy amikor egymás közt vagytok, akkor szóban elismeri, hogy azok a cuccok a tieid. Ezzel olyan bizonyíték lesz a kezedben, amit valószínűleg fogsz tudni használni.
2019. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7, szerintem nem jó ötlet a hangfelvétel! Még fordítva is sülhet el a történet, ha a tudta nélkül felveszi. Személyiségi jogokra hivatkozhat...
2019. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen kellene megbeszélned vele ahol ismerőseid hallják úgy hogy ő nem tud róla. Bár ha előtted is tagadja hogy te vetted ezeket akkor nem tudom.
2019. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja h ezeket mi vettuk. De olyan nincs h mi sose volt. Olyan volt h o es utana en. O sosem vett nekem semmit meg szulinapomra sem.
2019. ápr. 9. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!