Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazából nem is választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nem is választ kérdésre keresek választ. Csak kiírnám magamból. Valaki adna egy pofont?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat után szakítottam exemmel kb. fél éve, és már azt éreztem, hogy kezdek rendbe jönni. Most viszont csalódtam magamban.

A kapcsolatunk az ő részéről megcsalással végződött, és miután szaktottunk, össze is jött, össze is költöztek azzal a sráccal, akivel megcsalt.

Több hónapja nem nyitottam meg a profilját facebookon,

de ma valami azt súgta, hogy rá kell néznem. És éppen 1 napja lecserélte a kb. 6 éves profil -és borítóképét.

Az új képeken ugyan egyedül van, de boldognak, kiegyensúlyozottnak, és olyan szépnek látszik, mint amilyen sohasem volt előtte. Ráadásul a képnek eljegyzéses hangulata van, ami várható volt, mert a megcsalás idején már fülig bele is zúgott a srácba.


A profilkép megtekintése utáni első gondolatom egy doboz cigi vásárlása volt, amiről már rég leszoktam. Most alig tudok ettől az érzéstől szabadulni, úgy rágyújtanék újra.

Szerintem nem leszek erős, és újra megteszem.


Az exet nem sírom vissza, mert egy hálatlan ribi volt, és attól, hogy a képeken jól néz ki, még nem lesz csodás hercegnő a szememben.

Én a saját boldogságomat keresem, fejlesztem magam napról napra az élet sok-sok területén, de ez a rágyújtás dolog nem hagy nyugodni.


Valaki adna egy pofont? Vagy egy szál cigit?


Köszönöm, hogy elolvastátok. :)


2019. márc. 3. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szedd ossze magadat es a cigit felejtsd el, vagy kapsz egy sallert!



Amugy egy szal meg nem a világ vege. Neha en is elszívok egy szalat, pedig mar leszoktam.

2019. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel gyikfej, batyja. Facebookot felejtsd el a csajjal egyutt. Cigi helyett meg fogjal egy 24es kettlebellt es azon vezesd le a felgyulemlett stresszt.
2019. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most rögtön huzd ki a netet, fuss pár kört a házkörűl és este irány a haverokhoz

Olyan nincs hogy eljegyzéshangulat csak a fejedben

2019. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 marcipántea ***** válasza:
100%

Fizikai erőszakkal nem akarlak fegyelmezni :) de azért javaslom, keress más eszközt arra, hogy lefoglald magad. Mivel nem ismerlek, csak általános dolgokat tudok említeni, de inkább sétálj egyet, egyél, beszélgess valakivel, nézd meg a kedvenc sorozatodat, filmedet, simogass meg egy kisállatot, olvass, rajzolj, stb - csak csinálj valamit, ami eltereli a gondolataidat, és segít elterelni a gondolataidat a cigiről.

Meg tudod csinálni!

2019. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ide én felpofozlak ne dohányoz szedd ôssze magad nem lehetsz rossz ember az elolvasottak alapján majd jön más aki boldoggá tesz. Füstös szájszaggal akarod csókolni majd a következő hercegnőd ?
2019. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igyál hozzá egy sört is.

Az exem is összeköltözött azzal, akivel megcsalt, ráadásul többször össze is találkoztam velük bevásárlóközpontban, mosolyogva vásárolgattak, én meg akkor ép anyámmal voltam, a másik alkalommal meg egyedül ácsorogtam a kasszánál két üveg borral. :) Persze észrevettek miért is ne.


Majd találsz sokkal jobbat, én is találtam.

Annak örülj, hogy nem kaptál el semmit tőle..

2019. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
(__((________(()~~~~
2019. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bíztatást, pofon és cigu felajánlásokat! :)
2019. márc. 3. 22:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Cigi* :D
2019. márc. 3. 22:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett, rágyújtottál végül?
2020. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!