Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? Holnap találkozok a barátnőmmel hogy mi lesz velünk. Nagyon sokat veszekedtem vele, és azt mondta eltávolodtunk nem akarja folytatni. Mit tegyek? Nagyon szeretem de nem akar új esélyt adni, pedig én mindig adtam neki esélyt

Figyelt kérdés
Szakítás,esély

2018. jan. 4. 22:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt is kérdeztem tőle hogy az eszed vagy a szíved beszél belőled ? "Már én sem tudom" ennyi volt a válasz. A legjobb barátnője egy hülye p*csa (akit mindenki utál) velem az élen. Azon is gondolkoztam mivel neki nincs senkije megpróbál engem elűzni hogy több ideje legyen a barátnőmnek rá. Teljesen más ha ott van ő is.
2018. jan. 4. 23:19
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon sokat veszekedtem vele...eltávolodtunk" Ehhez mi köze egy barátnőnek? Miben befolyásolja a te nődet? Egy ilyen mérgező helyzetből minden épeszű nő menekülne, akkor is ha "még szeret". Mert ami nem működik azt szerethetjük, attól még sz@r.
2018. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Segítek neked, lefordítom a barátnőd érzéseit: Igen szeret, igen hiányzol neki, de azért, mert MEGSZOKÁS. Ez nem az a szerelem, amiben te reménykedsz részéről, hanem csak egy fokú ragaszkodás, ami néha abban nyilvánul meg, hogy kiböki, hogy szeret.

Igen, akivel életünk egy időszakát megosztottuk, mindig valahol belül szeretni fogjuk. De ez nem az a szeretet, amit te remélsz.

2018. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!