Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez egy pszichopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy pszichopata?

Figyelt kérdés

Teljesen odáig voltunk egymásèrt. Állandóan ment a szeretgetès, nevetgelès, mindent megbeszèltünk.Kívántuk egymást. Többször hangoztatta ,a jövőbeli terveit,amit velem akart átèlni, velem akar megöregedni, èreztem , hogy szerelmes, szeret. Èn is viszonoztam. nem is tudom megfejteni. Hatalmas boldogságot èltem át. Hónapokig tartott. Többször volt szó összeköltözèsről,èn sosem erőltettem, mindig ő hozta fel, ès mivel teljesen stabilnak èreztem a kapcsolatunkat, , belementem volna.

Semmi előjele nem volt a bajnak. Aztán egyik hèten megváltozott, ès szakított , mert már nem szerelmes.

Hatalmas űrt hagyott maga után, teljesen összeroppantam. Hogy kèpes valaki egyik nap mèg szerelmet vallani másik nap pedig elhidegülni?

Èlt már át hasonlót valaki? Hogy dolgoztátok fel?

Voltak már szakításaim előtte, de azok alapból rossz kapcsolatok voltak, azokat is nehezen dolgoztam fel . De egy ilyet vègkèpp nem tudom , fel lehet e egyáltalán. Kèpes leszek e egyáltalán megbízni valaha bárkiben is. ..:'(


2017. dec. 21. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ismerek ilyet többször visszafogadtam mindent megtettem érte. Aztán jött a semmibevevés.



Te milyen nemű vagy kérdező férfi vagy nő?

2017. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyen az annyira empátiamentes ember hogy az valami elképesztő, főleg ha többször is megcsinálja egy emberrel.

Szerintem aljas dolog is, lehet csak a kihasználásra gyúr pár ember, vagy az egó tuningra. Lelki szegény önbizalom hiányos ember kürképe rajzolódik ki elöttem akinek az egója viszont óriásira duzzadt és mivel tudja hogy sokmindenkit megkaphat mert mondjuk vonzó játszadozik.

Olyan is van aki -akár a fentiekkel párhuzamosan- nem képes elengedni egy ember kisérletei vannak rá de mind rendszerönt kudarcba fullad és az ex visszacsábítja.

2017. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Ezt tudtam róla ,hogy empátia hiányos ,mindig mondta , de elhitette velem hogy engem sosem tudna megbántani ès hogy fontos vagyok.
2017. dec. 21. 20:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt?
2017. dec. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!