Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok túllenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllenni rajta? (pszichopata ex)

Figyelt kérdés

Jó, talán azért nem pszichopata, de minimum nárcisztikus személyiségzavaros, emellé (vagy épp ebből kifolyólag) egy gátlástalan tetű.

Nem kellene vissza, mert tudom, hogy velem sose lenne másmilyen, csak szemét.

Viszont nagyon fájt, hogy a kapcsolatunk alatt mindig az exét istenítette nekem, és a szakításuk után újra össze is jöttek.

Nyilván azért nem rózsaszín náluk minden, mert azóta már kétszer próbálkozott nálam, persze mindkétszer elküldtem.

Csak sokszor eszembe jut, mi van, ha tényleg szereti az exét (ha annyira, mint ahogy nekem előadta, akkor elképesztően), mi van, ha vele sose tenne ilyesmit, mint velem, mi van, ha csak azért jött vissza próbálkozni nálam, hogy még egyszer utoljára belémrúgjon (aztán meg még egyszer, csak mert jólesett), aztán ment haza az exéhez romantikázni.


Mit tegyek, hogy ne bántson ennyire?


2017. nov. 26. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Vótmá’
2017. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Itt mindenki pszicho,szociapata és skizofrén?
2017. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha ez számit nyugodj meg nincs ilyen,hogy veled ilyen másik kapcsolatba meg egy teljesen más ember. Akivel most van simán lehet,h ugyan azt mondja rólad mint forditva nálad. Nem számit kifelé mit mutat.
2017. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Az. Mert itt mindenki pszichológus, pszichiáter, orvosi felfedező, Jezus Krisztus és Szűz Mária, itt szarták a spanyol viaszt, itt találták fel a rák az éc és ahalál ellenszerét, itt mindenki halhatatlan, mindent tudó fizikus, kémikus, itt fedezték fel és magyarázták el az ősrobbanás kiváltó okát, itt mindenki, tudja, hogy mi van a fekete lyukban. Itt mindenki párterapeuta, itt mindenki nagyszerű párterapeuta, vörös diplomával végezté el az ovosit párterapeutaságból. -.-
2017. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt még.


Ne itt vezesd le a frusztrációdat, összefüggéstelen dolgokat írsz.

2017. nov. 26. 15:05
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem összefüggéstelen. ;)
2017. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Had elje ki szegeny a nyomorat itt, ugy se hallgatna meg a kutya se.


Kerdezo te meg ahelyett, hogy orulnel a szabadsagodnak, meg mindig egy beteg agyu exeden agonizalsz. Kuzdjon vele a jelenlegi partner te meg tegyel a fejere magasrol. Keress mast es foglald el magad, akkor nem fogsz ilyen hulyesegen kattogni.

2017. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Jaajj jaaajjjj haggyuk má’

Amúgy a kérdező egy hülye gyökér -.-

Már feltette a kérdést korábban. -.-

Csak hát mivel bolond így csak kérdezget, itt egy ehhez hasonló oldalon.

Mintha figyelembe venné a válaszokat, már egyöntetű választ adtunkna multkor....akkor meg minek rakod fel újra?

2017. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha arra gondolsz, amire én is, azt egy másik lány írta, viszont oda válaszba leírtam az én történetem, mert kérte.

Huh, de szánalmas életed lehet, hogy számontartod a kérdéseket itt az oldalon, mint akinek nincs jobb elfoglaltsága.

2017. nov. 26. 15:51
 10/19 anonim ***** válasza:

3, nem értek veled egyet abban,hogy szerinted egy ilyen ember minden kapcsolatában úgy fog viselkedni a másikkal ahogy az előzővel.

Velem az exem szintén nárcisztikus volt és biztos,hogy ezt én váltottam ki belőle,mert azelőtt senkivel nem volt ilyen és később sem a mostani feleségével sem ilyen. Úgyhogy igenis vannak áldozat típusok akik ezt váltják ki azokból akik erre hajlamosak.

2017. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!