Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor leszek jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek jobban?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk, azóta mintha árnyéka lennék önmagamnak. Nem találom a helyem, nem eszek, csak alszok, ha ébren vagyok csak rá gondolok, hogy mit rontottam el. Nem is várom a karácsonyt. Legszívesebben meghalnék. Nem hiszem, hogy valaha össze tudok jönni bárkivel is, annyira tökéletes volt és meg volt benne minden.
2017. dec. 10. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,majd megkomolyodsz.:)
2017. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős 3hónapja vagyok így fél órával ezelőtt még jól el voltam..most megint padlón vagyok teljesen..21F
2017. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menni fog hidd el! Én 1,5 hónapja. De nekem sem az igazi. Ugyanezt érzem min te. Miért szakítottatok? Gondold át, hogy működött e egyáltalán. Meddig voltatok együtt? Ez is sokat számít.

Én ha újra és újra végig vezetem a kapcsolatot, tudom, hogy olyan dolgok voltak amin esély nem volt javítani. Alap jellem vonásokban kellett volna változnunk, neki is és nekem is. Én is folyton magamat hibáztatom, ha ilyen meg olyan lettem volna. De utána rájövök, akkor nem is önmagam lettem volna. Akárhogy szeretem, akárhogy vágyom rá, ennek így kellett lennie.

Kösd le magad. Barátok. Szülők. Bárki. Én kibeszéltem magamból mindent, aki közel állt hozzám meghallgatott. Ahogy beszéltem róla, mindig rájöttem, hogy hol a hiba.

Sajnálom :(

2017. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Egyik pillanatban újult erővel, világra szóló tervekkel. Következő pillanatban azt gondolom, nélküle mi értelme mindennek?
2017. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legrosszabb az amikor fel kelsz hajnali 2kor és meg pusztulsz annyira fáj belől valami magad se tudod mitől...de meg öl a fájdalom...nem ajánlom senkinek!
2017. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több mint 8 hónapja emésztem magam a volt párom miatt. Csodás kapcsolat volt, mindent megtaláltam benne, amit kerestem. Ő volt az, akivel mikor megláttuk egymást, éreztem, hogy igen, ő az igazi, már ha létezik ilyen. Azóta munkamániás lettem, hogy minél több dolog legyen a fejemben, ami eltereli a gondolataimat róla. Még mindig nagyon szeretem, és megpusztulok nélküle. A munkamániám odáig fokozódott, hogy heti hét napot dolgozok, átlag 10-12 órákat. Egyre stresszesebb vagyok, emiatt havonta legalább egyszer összeszedek egy nagyon csúnya megfázást, mert már úgy ki vagyok merülve. Teljesen tönkre mentem, mióta nem vagyok vele, van olyan nap, hogy nem is eszek. Ha pedig azt elérem, hogy egész nap nem volt időm rá gondolni, akkor biztos, hogy vele álmodok.

Próbáltam ismerkedni, de annak meg az lett a vége, hogy egy férfit sem akarok hülyíteni, így feladtam. Míg próbálkoztam, mindenkit hozzá hasonlítottam, de senki nem volt olyan, mint ő.

Szurkolok, hogy te ne járj így, mint én.

2017. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!